Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Andrea Sestini Hlaváčková o životě s Italem: Jsem šáhlá na pořádek, manžel si občas stěžuje

Andrea Hlaváčková v pořadu Na kafeečko přiznala, že je šáhlá na úklid.
Zdroj: se souhlasem Lifee.cz
+ Další 3 fotografie
ROZHOVOR

Bývalá profesionální tenistka Andrea Sestini Hlaváčková (35) v pořadu Na kafeečko webu Lifee.cz přiznala, že je svědomitá šprtka a vysazená na pořádek. Prozradila, že si její italský manžel Fabrizio občas doma stěžuje.

Andrea Sestini Hlaváčková byla hostem talkshow Na kafeečko na webu Lifee.cz, ve které slavné ženy zpovídá herečka a moderátorka Miluše Bittnerová (44). Tenistka v pořadu přiznává, že je svědomitá šprtka a také velmi vysazená na úklid a pořádek. Přiznala, že má doma čtyři luxy a po manželovi přestlává postel. Redakce eXtra.cz přináší nejzajímavější pasáže rozhovoru.

Šáhlá na pořádek a po manželovi přestlává postel

Jak taková šprtka jako vy zvládá malou holčičku, která dělá všude nepořádek? Neříkejte mi, že nedělá. Protože ta moje rozhází naprosto všechno.

Dělá, a proto jsem s ní nejraději mimo domov. Jdeme ven ráno a vracíme se večer.

Myslíte to tak, že dělá nepořádek u někoho jiného?
Ano, nebo venku, prostě někde jinde. Opravdu jsem na pořádek trochu šáhlá. Pořád uklízím, neustále po ní něco utírám a vysávám. Mám doma asi čtyři luxy. Ale myslím, že ona je v pohodě. S něčím si hraje a na konci dne to uklidíme. To známe asi všichni. Máme takové ty krabičky na hračky a tam se to všechno schová.

To jsou asi všichni v pohodě, když to uděláte vy, ne?
Ano, ale manžel trošku trpí. Někdy si stěžuje, že to přeháním, a má pravdu.

On je Ital? To bude možná tou povahou.
Myslím, že máme velké štěstí. Není to žádný blázen, co by si žehlil límečky. On dobře ví, kam své věci odhodit. Má jedno křeslo a tam se to štosuje.

No, vždyť křesla a židle jsou na to nejlepší.
Přesně tak. Tam je to v pohodě a tam nesmím. Ale jinak jsem schopná po něm přestlat i postel. To ho asi trochu vytáčí. Co si budeme...

Měl by být rád, že to nemusí dělat sám, ne? Že to uděláte za něj.
No, jenže tuhle výmluvu chlapi neberou. Já jsem mu to říkala: Hele, vždyť já tě tím neobtěžuju, když to nechci po tobě. A on na to, že je to nepříjemný. Já tomu věřím, mně by to bylo asi taky nepříjemný.

Pravá italská domácnost. U manželových rodičů mívá stažený žaludek

A co italská domácnost? Opravdu ten pojem existuje, když člověk žije s Italem?

Existuje. Stoprocentně existuje v italských rodinách, protože my tam jezdíme na návštěvy. Manželova maminka je sice Belgičanka, ale v Itálii žije celý život. A tam to skutečně jede na italské vlně. Oni si třeba normálně povídají u večeře a já jsem ve stresu, mám stažený žaludek a vůbec nechápu, co se děje. Pořád se ptám: Co se zase stalo? A on na to: Nic, my si jenom povídáme. Hrozně mě to stresuje. Přitom nepocházím ze žádné zenově klidné rodiny, ale oproti nim máme prostě nula emocí.

My Češi jsme nudní, šediví a tam to jede!
Jsou na sebe schopní vyjet a za pět minut zase kamarádí, jako by se nic nestalo. Jsou úplně jiní.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy