Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Andrea Sestini Hlaváčková: K postupu ve StarDance jí nestačil ani rok tajných příprav

Andrea Hlaváčková a její náhradní partner Jakub Necpál.
Zdroj: Se souhlasem České televize
+ Další 3 fotografie
TAJEMSTVÍ

Televizní diváci v sobotu ze StarDance domů poslali tenistku Andreu Sestini Hlaváčkovou (35). Pro ambiciózní dámu je to o to větší překvapení, že vítězství poslední víc jak rok podřizovala absolutně vše.

Andrea Sestini Hlaváčková: Vyhazov i přes chválu

Tenistka Andrea Sestini Hlaváčková v posledním kole zářila, porota ji velmi chválila. „Vy jste dnes byla skvělá, skvělá a úžasná,“ řekl například stručně a jasně porotce Jan Tománek, který dal páru deset bodů.

Jenže diváci pro ni hlasovali nejméně, a tak musela odejít. Málokoho by to mohlo mrzet tak jako právě Andreu.

Rok trvající tajné tréninky

Jak se totiž eXtra.cz podařilo zjistit, už minimálně před 17 měsíci začala s tvrdou přípravou na soutěž. Absolvovala spoustu tanečních lekcí a skončit s nimi měla podle zdrojů až krátce předtím, než začaly ty oficiální pro StarDance.

To nejspíš není nic proti pravidlům soutěže, ale vědět to diváci, že se účastní někdo, kdo rok tvrdě dřel na tanci, možná by se to projevilo v jejich hlasování.

"Učila se u vyhledávaného Marka Dědíka. Ve StarDance už je prakticky inventářem, ví, co a jak. A umí učit. Chodila k němu asi rok,“ uvedly pro eXtra.cz tři nezávislé zdroje.

Marek Dědík: Přiznání

„Když začaly přípravy StarDance, férově šel za produkcí a řekl, že se u něj připravovala. Pak dostal jinou taneční partnerku,“ prohlašují dál naše spolehlivé zdroje.

Spolupráci s ní ostatně nepopírá ani samotný tanečník, který se soutěže také účastní.

S Andreou Sestini jsme nějakou dobu před soutěží trénovali, ale na podrobnosti se zeptejte jí, mně to nepřísluší,“ řekl eXtra.cz Marek Dědík.

Zajímavé je, že na jeho i Andreině instagramovém profilu byly k vidění společné fotky z tréninků. Než ale začala StarDance, Hlaváčková je smazala. Že by za tím někdo mohl vidět „zahlazování stop“?

Související články

Další články