Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Andrea Růžičková exkluzivně: Třetí dítě si časem budu přát, prozradila

Zdroj: archiv
+ Dalších 12 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě Andrea Růžičková (35) přivedla na svět krásné miminko. Své druhé dítě stihla porodit ještě v posledních hodinách roku 2019. Půvabná herečka prozradila, jak se aktuálně cítí, a dokonce, jestli s manželem plánují ještě třetího potomka.

Andrea Růžičková přivítala na svět svého druhého syna. Dostal jméno Jáchym. Na pohlaví jsme se ptali už před porodem. „Ano, něco tušíme, co to bude, ale jasné to bude, jak už bývá, až po porodu. Takže vám to neřeknu. Nechte se překvapit. Každopádně jak už to bývá, naším jediným přáním je zdravý člověk,“ řekla krásná herečka redakci eXtra.cz.

Teď už je jasné, že mají dva syny, ale Andrea promluvila i o tom, zda do rodiny přibude ještě třetí potomek. „Myslím, že si ho časem budeme přát. Nebráníme se tomu. Ale necháváme to otevřené, bude záležet na mnoha okolnostech, jak budeme vše zvládat,“ řekla eXtra.cz s úsměvem dvojnásobná maminka.

Andrea je známá i tím, že v minulosti okusila placentu. Tentokrát ale už odmítla… „Placentu jsem nijak nevyužila. Ani jsem to už neměla v plánu. Odvedla skvělou práci a za to jí patří dík,“ pokračovala Andrea s tím, že na tom, zdali její synové půjdou v jejích hereckých šlépějích, jí tolik nezáleží. „To je mi celkem jedno, čím budou. Budu je připravovat na to, aby z nich vyrostli citliví, slušní a empatičtí muži. Muži s velkým srdcem, něžnou dlaní a pevnými zásadami,“ dodala krásná maminka.

Související články

Další články