Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Andrea Pomeje už nelynčuje Taťánu Kuchařovou: Známe důvod, proč vzala zpátečku

Andrea Pomeje, Ondřej Brzobohatý a Taťána Kuchařová.
Zdroj: profimedia / koláž eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
ROZHODNUTÍ

Když se v pondělí objevila zpráva, jaké nepěknosti modelka Taťána Kuchařová (35) napsala do církevní žaloby proti svému exmanželovi Ondřeji Brzobohatému (40), známé osobnosti se jako jeden muž postavily za hudebníka. A někteří, včetně Andrey Pomeje (35), nešetřili ani tvrdou kritikou jeho bývalky. Jenže nyní dýdžejka vzala zpátečku a pohrdlivý komentář vůči Miss World 2026 smazala. Redakci eXtra.cz vysvětlila, proč to udělala.

„Jaký paradox, mít církevní svazek a přitom být duchovně tak nízko!“ stálo v původním komentáři dýdžejky Andrey Pomeje u nedávného instagramového příspěvku hudebníka a příležitostného herce a moderátora Ondřeje Brzobohatého, kterým reagoval na únik církevní žaloby.

Teď už ho v záplavě podpory umělce, který tvrdí, že žalobu předala Blesku jeho exmanželka (která to popírá), ale nenajdeme. Proč?

„Důvod byl absolutně prostý. Bylo to tam asi den, mělo to hodně set lajků, ale mně došla jedna věc: nejsem v pozici, abych mohla soudit. Komentář měl být jen na podporu Ondry. Automaticky jsem odsoudila Taťánu Kuchařovou, ale když jsem o tom přemýšlela, nebylo mi z toho dobře. Uvědomila jsem si, jak bylo mně v rámci mého vlastního lynče, který byl v mém případě určitě nezasloužený. To se pak spousta lidí dostane na jednu stranu bez toho, aby měla dostatek informací,“ vysvětlila eXtra.cz své rozhodnutí.

„Nechci jít v jejích stopách zlé energie“

„Na straně Ondry jsem dál, to je jasné, ale neměla jsem se přidávat na stranu nenávistné energie. Jedna věc je podpořit, napsat ,Ondro, drž se!‘, druhá věc sama útočit. To bylo ode mě zbytečný. Kumulovala se tím negativní energie, kterou tu vysílá ona. A tak jsem si uvědomila, že nechci podporovat lynč, i když si za něj může sama,“ doplnila Andrea.

Na stranu Ondřeje se postavily stovky osobností, z nichž mnohé bývalý manželský pár znají i ze soukromí, a některé se neostýchaly dát jasně najevo, co si o Kuchařové myslí.

„Ondro, konečně. Já už bych tak dlouho mlčet nedokázala. Kolikrát jsem se držela, když jsem něco od této paní četla. Jsi frajer a tvé jméno ti dělá tvá tvrdá práce a to, jaký jsi gentleman. Bohužel, občas jsou lidé, kteří své jméno ztratí tím, že ztratí partnera a samotní nic vytvořit nedokážou, tak alespoň špiní. Mám Tě ráda a těším se na další koncerty,“ napsala například zpěvačka a herečka Eva Burešová.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy