Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Andrea Pomeje trpěla jako zvíře, ale vyplatilo se: Pochlubila se opravenými silikony

Zdroj: Filip Matušinský pro Premier Clinic
+ Dalších 12 fotografií
nové silikony
Vdova po Jiřím Pomejem (†54) Andrea Pomeje (31) má za sebou náročný zákrok na plastické chirurgii. Zlobily jí její silikony, které se začaly smršťovat. Kdyby to dýdžejka včas neřešila, na jejím hrudníku mohlo dojít ke katastrofě. Všechno je ale zase v nejlepším pořádku, jak dokazují žhavé snímky!

Záchrana silikonů Andrey Pomeje (31) se podařila! Vdova po Jiřím Pomejem (†54) má za sebou náročný zákrok, po němž si prožila muka. Prsa jí bolela tak strašlivě, že už si nikdy nechce něčím podobným projít znovu.

Za krásu se však trpět musí a výsledek za pár nepříjemných dní rozhodně stojí. Důkazem místo slibů jsou peprné snímky, které nafotil Filip Matušinský pro Premier Clinic.

Se silikonovými implantáty měla Pomeje problémy tři roky, než se svěřila do péče odborníků. „Kapsulace mi stáhla vazivo. V pravém prsu jsem měla silikon otočený vzhůru nohama, a navíc ještě úplně celý. Esteticky to nebylo poznat, ale na dotek to bylo tvrdé,“ svěřila eXtra.cz s tím, že původně ji měli operovat už loni v prosinci.

"Akorát to zrovna Jirku přijali do nemocnice, když se mu vrátila rakovina, takže na svoje prsa jsem v té době opravdu neměla ani pomyšlení,“ uzavřela.

Mohlo by vás zajímat

Další články