Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Andrea Pomeje se mění před očima: Výstřihy a kůži vyměnila za eleganci, stárnu a vliv Jiřího je pryč

+ Dalších 9 fotografií

Moderátorka a dýdžejka Andrea Pomeje (33) v poslední době dost mění styl svého oblékání. Jak už před časem řekla v rozhovoru pro eXtra.cz, hodně ji ovlivňoval vkus Jiřího Pomeje (†54) a některé věci by si na sebe už neoblékla. Pomeje vyměnila odhalování a sexy oblečky za eleganci a styl. 

Půvabná moderátorka a dýdžejka Andrea Pomeje si vyšla na premiéru filmu Zbožňovaný do pražského kina Lucerna.

Na sebe si oblékla bílé, přiléhavé šaty, ve kterých vypadala opravdu skvěle. Nešlo si nevšimnout, že v poslední době Andrea ustupuje od extravagantních modelů s výstřihy a raději volí umírněnější modely.

"Jsem trošku jiná, než jak jsem se ve společnosti ukazovala předtím. Už to není takový extravagantní dekolt," řekla eXtra.cz v rozhovoru.

Nedávno se také objevila s partnerem Petrem Plačkem na narozeninách producenta Františka Janečka a svými šaty mnohým vyrazila dech.

Místo sexy oblečku zvolila dlouhé šaty s rozparkem a působila jako víla. "Mně se hodně změnil vkus. Myslím, že jsem se nechala ovlivňovat i Jirkou. On měl rád takové hodně sexy věci a netajil se tím," prozradila redakci na oslavě.

"Teď už bych si ty věci na sebe nevzala. Zdá se mi, že jak žena stárne, tak se trochu mění její vnímání módy a vkusu, takže dnes už úplně nechápu, že jsem měla na sobě věci, které jsem měla. Budu muset obměnit šatník," dodala Andrea Pomeje a s obměňováním šatníku už evidentně začala.
Související články

Další články

Nejnovější kauzy