Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Andrea Pomeje se fotila nahá pro Playboy: Plaček do stropu radostí fakt neskáče!

Zdroj: Martin Šebesta
+ Dalších 22 fotografií
To je tělo!
Rozvádějící se manželka Jiřího Pomeje (53) jako by pomalu měnila povolání! Z dýdžejky Andrey Pomeje (30) se pomalu stává odvážnější modelka. Po aktech z nedávné doby podle našich informací celé pondělí fotila pro slavný americký časopis s králíkem v logu!

„Nezdá se to, ale jsem strašně stydlivá. Než mě k tomu přemluvili, nějakou dobu to trvalo. Když se ale vytvoří atmosféra, člověku to ani nepřijde, že se fotí takové lechtivější fotky,“ řekla nám Pomeje před nedávným focením, které se fakt povedlo.

Tentokrát sdílná nebyla, focení pro Playboy vůbec nechtěla komentovat. Podle našich informací má totiž přísně postavenou smlouvu a sama nesmí bez dovolení nic říci. Jenže i tak se k nám info o přísně střeženém focení dostalo.

Plaček žárlil?

Účastník focení nám ale popsal, jak vše probíhalo. „Fotilo se od osmi od rána do deseti do večera a Andrea Pomeje vystřídala určitě přes deset outfitů. Bylo to fakt náročné, na konci už byla vyřízená. Po place pobíhalo přes patnáct lidí, do toho kamery Top Staru, byl tam zmatek. Na chvíli se přišel podívat i ten její vazoun, ale fakt se netvářil moc nadšeně při pohledu na to, co se děje,“ všiml si náš zdroj.

Není divu: Andrea se fotila i s polonahými svalovci a sám Petr Plaček nám nedávno přiznal, že je ve vztahu docela žárlivý.

A co teprve Jiří Pomeje (53), kterému prý vadily i předchozí fotky? Ten se asi pořádně naštve, až se číslo časopisu s Andreou na titulce objeví na stáncích. Vyjít by mělo v prosinci.

„Žádné vyloženě prasárny tam nejsou. Rozhodně nepůjde o nic vulgárního, jako byly například kdysi fotky Marcely Březinové pro konkurenční časopis. Tohle je hezké a sexy zároveň,“ dodal účastník focení.

Tak snad se máme na co těšit!

Související články

Další články