Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Andrea Pomeje schovávala bříško za pugétem růží: Krásná vdova po Jiřím je v tom?

Zdroj: koláž eXtra.cz / IG @andreapomeje
+ Dalších 24 fotografií
spekulace
Nádherná DJka Andrea Pomeje (32) opět potěšila své fanoušky odhalenou fotografií, ačkoliv tentokrát se u ní nerozepsala, jako u té předtím. Po přidání příspěvku se rozjely spekulace o tom, zda není vdova po Jiřím Pomejem (†54) v jiném stavu. Fanoušci si všimli, že má u příspěvku o antikoncepci a potratu větší bříško...

Vdova po Jiřím Pomejem, který podlehl rakovině, Andrea Pomeje pravidelně zásobuje své fanoušky na Instagramu odhalenějšími snímky, ke kterým si často píše delší popisky o tom, jaké má názory a zkušenosti. V polovině května přidala fotku, kde stojí nahá u kytice bílých růží a rozvášnila se o antikoncepci, kterou bere jako větší invazi v těle, než jakou udělá potrat.

V současné době je šťastná se svým partnerem Petrem Plačkem, se kterým se před časem přestěhovala do malé vesničky u Poděbrad, kde si staví domek. Možná je to jeden z kroků k tomu si pořídit druhé dítě, když si Anička prý parádně sedla s novým tatínkem Petrem.

Žádné těhotenství

O svém potratu se v příspěvku rozepsala také, řadí to mezi jeden z nejhorších zážitků v životě. Před pár dny se rozhodla přidat novou odhalenější fotografii, velmi podobnou té první, kde píše, že těhotná není. „Tahle se mi ‚tenkrát‘ líbila víc. Ale prý se nehodila ke statusu ohledně antikoncepce, když tam vypadám celkem těhotná. Ne, nejsem! Ale určitě ještě někdy budu,“ napsala Andrea.

Možná jen nechce zakřiknout to, že těhotná je. Často to ženy dělají v prvních týdnech, aby se náhodou nestalo nějaké neštěstí…

Související články

Další články