Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Andrea Pomeje provokuje fanoušky: Takhle skvěle vypadá v krajkovém prádélku

Andrea Pomeje provokuje fanoušky: Takhle skvěle vypadá v krajkovém prádélku
Zdroj: Instagram
+ Dalších 6 fotografií
sexy
Dýdžejka Andrea Pomeje (31) si vyrazila na nákupy. A aby neudělala radost jen sobě, ale i svým fanouškům, rozhodla se vyfotit při zkoušení spodního prádla. Její prvotřídní postava vypadá v červených krajkách naprosto hříšně a Andrea dokazuje, že je zkrátka ženská k nakousnutí.

Andrea Pomeje neustále dokazuje, že mezi českými dýdžejkami je stoprocentně ona tou nejpřitažlivější. Havraní vlasy, modré oči a tělo bohyně z ní dělají jednu z nejkrásnějších žen českého showbyznysu vůbec. Andrea si svou krásu moc dobře uvědomuje a tělo čas od času ráda vystaví.

Je celkem snadno pochopitelné, že žena s tak pěkným tělem má zálibu v sexy spodním prádle. Když tedy Andrea vyrazila na nákupy, aby si udělala radost, rozhodla se potěšit i své fanoušky. Na svůj Instagram přidala 3 snímky v červeném spodním prádle, které jejího přítele Petra Plačka rozhodně nenechá chladného.

Od fanoušků se Pomeje setkala se spoustou pochvalných komentářů. Zatímco dámy chválily její postavu a tvrdily, že jí mohou závidět, pánové se rozplývali nad pohledem na krásnou ženu v podprsence, kalhotkách a podvazkovém pásu.

Na to, jak skvěle Andrea ve spodním prádle vypadá, se podívejte v galerii. Není pochyb o tom, že její postava je výsledkem poctivého cvičení a zdravého stravování.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy