Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Andrea Pomeje: Promluvila o svých vykutálených metodách výchovy malé Aničky

Andrea Pomeje
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 12 fotografií
RODIČOVSTVÍ
Fyzické tresty jsou i v našich končinách už dávno minulostí; čím ale potrestat nezvladatelné dítě? Na geniální nápad přišla Andrea Pomeje (32), která svou dcerku, rozdivočelou Aničku, jíž během třinácti měsíců zemřel tatínek i dědeček, dokáže udržet v přijatelných mezích jen jediným překvapivým způsobem.

Výchova v Čechách 2.0

Pokud se rodiče dnešních dětí nerozhodnou své ratolesti úplně odříznout od veškeré techniky, kvůli čemuž by ale mohly být před svými vrstevníky za losery, současné generace dospívají srostlé s mobily, tablety a počítači. Jediná věc, která na ně platí jako hrozba trestu, proto souvisí s tím, co mají nejradši.

„Na moje dítě vůbec nic nefunguje. Proto Aničku vychovávám stylem, že jakmile někde třeba udělá nepořádek nebo se chová, jak nemá, pohrozím jí, že to natočím, uveřejním na Facebooku a uvidí to všechny její kamarádky i ti, které tam nebo na YouTube sleduje. To nechce, tak okamžitě poslechne. Vím, že je to určitý druh vydírání, ale co mám dělat? Šijí s ní všichni čerti, za chvíli bych se zbláznila,“ řekla eXtra.cz Andrea Pomeje.

Z divokých vajec

„Snažíme se s Petrem korigovat čas, který malá na internetu tráví. Všude má nastavené zámky, aby se nedostala, kam ve svém věku nemá. A stejně si to dítě najde, co nemá,“ popisuje bezradně.

Anička je opravdu jak z divokých vajec, po tatínkovi podědila ty nevybranější geny.

Geny

„Dcera je pěkný kvítko. Má být po kom. I když jsem si vždycky říkala, že rozhodující je výchova, Anička geny opravdu nezapře. Jirku má v sobě až neskutečně. Je extrovertní, ráda přehrává, umí skvěle hrát na city. Už jako malá to má takhle vymakané,“ prozradila nám Andrea láskyplně už před časem s tím, že dceru samozřejmě zbožňuje a za nic na světě by ji nevyměnila.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy