Když si krásná tmavovláska brala zkrachovalého producenta, tak si všichni klepali na čelo. Nejenže byl totálně (a dodnes je) bez prostředků, ale už to byl pro něj třetí sňatek, takže to už samo o sobě dost vypovídá. Jenže Andrea byla zamilovaná a na očích samozřejmě růžové brýle. Ale teď se probudila do kruté reality.

Dokonce přiznala, že chtěla od Jiřího odejít a nebylo daleko k tomu, aby podala žádost o rozvod. Měla všeho dost a chtěla prásknout na dobro dveřmi.

„Máme celkem nestandardní život a našly se situace, kdy bychom rozvodové papíry podepsali oba namístě, ale konkrétní nebudu,“ odpověděla Andrea pro Nedělní Blesk na otázku, jestli někdy přemýšlela o tom, že by od manžela odešla.

Ta už nemohla snášet jeho žárlivé scény, kdy by nejradši měl svou ženušku pod zámkem a nepouštěl ji na diskotéky, kde DJka hraje a vydělává peníze. Jenže moc dobře ví, že jí to zakazovat nemůže, protože je to právě ona, kdo plní rodinnou kasu, a bez jejího hraní by celá rodinka skončila na ulici.

To Jiří hodně těžce nese, že je stále v konkurzu, a vše, co vydělá, tak musí odevzdat. Chtěl by být ta hlava rodiny, ale takhle je jen chlap na mateřské dovolené a utírá dcerce zadek, zatímco Andy vydělává těžký keš.

Zatím to oba manželé ustáli, ale jestli se Jirka neuklidní se žárlivými scénami a nezačne už taky plnit společný rozpočet, tak jejich manželství neskončí dobře. Už by to bylo jeho třetí manželství, které by dospělo k rozvodu. V minulosti byl ženatý s Míšou Kuklovou a pak s Ivetou Bartošovou.