Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Andrea Pomeje poprvé vyvedla svého pokrývače: Láska z nich sálá na hony daleko

Andrea po boku svého přítele Petra.
Zdroj: oficiální zdroj
+ Dalších 22 fotografií
Již je to měsíc, co prasklo, že Andrea Pomeje (30) se po rozchodu s Jiřím Pomejem (53) začala vídat s charismatickým svalovcem Petrem Plačkem (38). Slavnostní premiéru nového snímku Predátor: Evoluce v kině IMAX navštívili společně. Před přítomné novináře poprvé hrdě předstoupili bok po boku a nechyběly zamilované pohledy. Do této chvíle se zamilovaný pár držel z dohledu fotografů a médií, jejich vztah však kvete každým dnem a již není důvod se skrývat!

Slavnostní premiéra se konala v kině IMAX a navštívilo ji i mnoho známých tváří. Největší vlnu pozornosti na sebe strhla zatím ještě stále pravoplatná manželka producenta a herce Jiřího Pomeje, Andrea Pomeje, se svým Predátorem.

Úspěšná DJka se po rozpadu manželství znovu zamilovala, a to do klempíře Petra Plačka, se kterým již tvoří oficiální pár. Andrea se dlouho vyhýbala médiím a nechtěla novou lásku komentovat. Nyní už je ale vše jinak. Na slavnostní premiéru přišla již oficiálně po boku Petra a hrdě se k němu měla i před zraky všech přítomných novinářů.

Poprvé se ukázali ve společnosti a je vidět, že jim to spolu velmi klape. Andrea Pomeje po dlouhé době opět svítí jako sluníčko a vztah s pohledným svalovcem Petrem jí jen prospívá. V rukou Predátora, který se pyšní vymakaným tělem, je Andrea v bezpečí před všemi nástrahami života.

Související články

Další články