„O focení mě požádal Top Star magazín. Chtěli, jestli bych pro jejich pořad neudělala sérii fotek. Spodní prádlo jsem ještě nikdy nefotila. Chvíli jsem váhala, protože i když se to možná nezdá, nejsem exhibicionistka, nerada se někde ukazuju. Ale stejně mě to lákalo, tak jsem do toho nakonec šla. Zkusit se má všechno,“ řekla eXtra.cz Pomeje.

Focení trvalo necelé dvě hodiny bez líčení, což je dost krátká doba. „Měli jsme čtyři až pět druhů prádla. A bylo fakt luxusní, tak krásné jsem ještě nikdy neměla. Cítila jsem se dobře. Strašně jsem se sice styděla, ale Martin Šebesta je úžasný, dokázal navodit perfektní atmosféru, takže to ze mě všechno spadlo. Tak fajn jsem se nikdy necítila. Proto i vznikly nahé fotky, které původně nebyly vůbec v plánu,“ prozradila nám.

Jiří bude žárlit!

A co na to muži jejího života, manžel, s nímž se rozvádí, a přítel?

Péťovi se líbí. Pochválil mě za ně. Jirkův názor neznám, teď spolu prakticky vůbec nekomunikujeme. Ale jak ho znám, nadšený moc nebude,“ naznačila, že její stále ještě choť bude žárlit.

Na snímcích ukázala krásnou postavu, výsledkem úporné diety a dřiny v posilovně fakt není. „Postavu opravdu nemám ze sportu. Vlastně vůbec nic nedělám. Můj největší pohyb je za mixážním pultem, tam vydám hodně energie, jinak jsem hrozná lemra. Což se hodí k Péťovi,“ směje se té ironii, že má za partnera kluka, který by bez fitka nedokázal žít.

„Měla bych začít aspoň trošku. Naštěstí mě přítel netlačí, to by mě nebavilo. A co se týče jídla, tím si také kila nehlídám. Jím, co mě napadne, klidně prasím. Jen jako bych měla scvrklý žaludek, takže jím málo. Často, ale po troškách,“ dodala krásná dýdžejka.