Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Andrea Pomeje odhodila všechny zábrany: O tenhle luxus přišel manžel Jirka! NAHÉ FOTKY UVNITŘ

Andrea Pomeje
Zdroj: Martin Šebesta
+ Dalších 22 fotografií
Byla z ní vychrtlina, pomalu mohla hrát babu Jagu v Mrazíkovi, ale je vidět, že měsíce po rozchodu s manželem Jiřím Pomejem (53) se Andrea (30) uvolnila, odpočinula si, dala se dohromady a i nová láska a s tím spojený dostatek intimností s Petrem Plačkem (38) udělaly své. Je z ní fakt kočka, což dokázaly snímky, na nichž je jak ve spodním prádle, tak i bez něj.

„O focení mě požádal Top Star magazín. Chtěli, jestli bych pro jejich pořad neudělala sérii fotek. Spodní prádlo jsem ještě nikdy nefotila. Chvíli jsem váhala, protože i když se to možná nezdá, nejsem exhibicionistka, nerada se někde ukazuju. Ale stejně mě to lákalo, tak jsem do toho nakonec šla. Zkusit se má všechno,“ řekla eXtra.cz Pomeje.

Focení trvalo necelé dvě hodiny bez líčení, což je dost krátká doba. „Měli jsme čtyři až pět druhů prádla. A bylo fakt luxusní, tak krásné jsem ještě nikdy neměla. Cítila jsem se dobře. Strašně jsem se sice styděla, ale Martin Šebesta je úžasný, dokázal navodit perfektní atmosféru, takže to ze mě všechno spadlo. Tak fajn jsem se nikdy necítila. Proto i vznikly nahé fotky, které původně nebyly vůbec v plánu,“ prozradila nám.

Jiří bude žárlit!

A co na to muži jejího života, manžel, s nímž se rozvádí, a přítel?

Péťovi se líbí. Pochválil mě za ně. Jirkův názor neznám, teď spolu prakticky vůbec nekomunikujeme. Ale jak ho znám, nadšený moc nebude,“ naznačila, že její stále ještě choť bude žárlit.

Na snímcích ukázala krásnou postavu, výsledkem úporné diety a dřiny v posilovně fakt není. „Postavu opravdu nemám ze sportu. Vlastně vůbec nic nedělám. Můj největší pohyb je za mixážním pultem, tam vydám hodně energie, jinak jsem hrozná lemra. Což se hodí k Péťovi,“ směje se té ironii, že má za partnera kluka, který by bez fitka nedokázal žít.

„Měla bych začít aspoň trošku. Naštěstí mě přítel netlačí, to by mě nebavilo. A co se týče jídla, tím si také kila nehlídám. Jím, co mě napadne, klidně prasím. Jen jako bych měla scvrklý žaludek, takže jím málo. Často, ale po troškách,“ dodala krásná dýdžejka.

Související články

Další články