Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Andrea Pomeje neuhlídala dekolt: Nevzala si podprsenku a vykouklo úplně všechno!

Andrea Pomeje neuhlídala žhavý dekolt!
Zdroj: ShowPix
+ Dalších 30 fotografií
Andrea Pomeje (30) nemá stud v popisu práce, ale tohle dozajista nechtěla! Stačilo, aby se na červeném koberci naklonila trošku dopředu, a rázem kompletně odhalila obsah svého dekoltu. Tato místa důvěrně zná jen její nový přítel Petr Plaček (38).

Sem už má Jiří Pomeje vstup zakázán, novým správcem hrudního arzenálu Andrey Pomeje je ranař Petr Plaček. Malá nehoda ale zapříčinila, že její vnady vykoukly na červeném koberci!

Tohle určitě Andrea Pomeje neplánovala, ale stačilo, aby se trošku naklonila dopředu a rázem všichni viděli, co ukrývají její černé šaty, pod které si nevzala podprsenku.

Stud ale nemá v popisu práce, nedávno nafotila až erotické snímky, takže selhání dekoltu přešla šibalským úsměvem. A co na fotky říká její Petr? „Péťovi se líbí. Pochválil mě za ně. Jirkův názor neznám, teď spolu prakticky vůbec nekomunikujeme. Ale jak ho znám, nadšený moc nebude,“ naznačila Pomeje pro eXtra.cz, že její stále ještě choť bude žárlit.

Související články

Další články