Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Andrea Pomeje: Nehodu prožila v klidu, pak se BÁLA O ŽIVOT! Co se stalo?

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 47 fotografií
STRACH VDOVY
Jak eXtra.cz již informovalo, vdova po Jiřím Pomejem (†54) jen dva dny po pohřbu zažila nepříjemnou nehodu, po níž je auto slušně pomlácené. Máme její exkluzivní vyjádření!

„Nebylo to nic děsivého, nedělala bych z toho tragédii. Zkrátka jsme byli v blbou dobu na blbém místě. Horší to bylo po té nehodě. Byli jsme v rychlém pruhu pod kopečkem, kde to ostatní řidiči švihali sto dvacítkou a provoz byl nonstop. Měla jsem strach, že nás někdo sejme. Bylo to nepřehledné a podobné případy se už víckrát staly. Jenom než jsme přešli silnici ke svahu, kde už to bylo bezpečné, tak to trvalo strašnou dobu. Přece jenom byl pátek, a tak jezdilo o dost víc aut,“ řekla eXtra.cz Andrea.

Hororová cesta

„Už od začátku to byla hrozná cesta. K nehodě došlo sedmdesát kilometrů za Prahou. Stalo se to tak, že pán před námi přibrzdil a Petr, který seděl za volantem, už nestihl zareagovat a napral to do toho auta před sebou. Byla to řetězová reakce, brzdila spousta aut. Péťa to aspoň zvládl strhnout doprava, takže jsme vzali jen roh toho druhého auta, ale naše bylo nepojízdné. Stalo se to v sedm večer, čekali jsme na odtahovku, pak nás policisté vzali na služebnu a domů nás pustili o půlnoci. Mrzí mě, že jsem kvůli tomu zmeškala vystoupení, lidem i majiteli klubu to ale vynahradím,“ slibuje Pomeje.

Za viníka, jak už to tak v podobných případech bývá, strážci zákona určili Petra Plačka. Podle nich měl přizpůsobit styl jízdy situaci na silnici.

Varování shůry?

„Nic mě nebolí, nic se nikomu z nás nestalo. Jenom jsem se lekla. Ale mnohem horší to opravdu bylo poté na silnici než při samotné nehodě. Řidiči pořádně neviděli, co se děje, švihali to okolo a troubili jak zběsilí. Byla jsem ráda, když se nám konečně podařilo přeběhnout. A auto mám naštěstí v pronájmu od firmy, která si ho odtáhne a dá mi náhradní. Jako matka samoživitelka jsem ráda, že nemusím řešit opravy, výměny kol a podobně,“ vysvětluje.

„To poslední období bylo náročné. Jsme oba rozhození, takže je vlastně štěstí, že se stalo jen tohle. Je to pro nás varování a poučení, abychom se při podobných štrekách ještě víc soustředili. V sobotu večer mám další vystoupení. Nájem nikdo jiný nezaplatí, tak jsem ani tenhle set nerušila. Pojedeme Petrovým autem. A tentokrát ještě opatrněji,“ slibuje závěrem Andrea Pomeje.

Paradoxní je, že ve středu po pohřbu měla na kahánku také. Tehdy auto, v němž seděla s maminkou zesnulého dabéra, pronásledoval muž, který podivnými manévry na silnici ohrozil víc životů.

Související články

Další články