Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Dlouhovláska Výměna manželek

Nejnovější kauzy

Andrea Pomeje je zase kočička. Po rozpadu manželství ukázala prsa!

Andrea se toho nebojí.
+ Dalších 10 fotografií
Andrea Pomeje (29) si prošla velmi složitým obdobím. Svému muži, který dostal rakovinu hrtanu, posléze byl operován a přišel o hlas, stála věrně po boku. Jiří Pomeje (53) ale nedbal rad lékařů a popíjel, i když měl v krku zabudovaného slavíka. Atraktivní DJka to nevydržela a odešla od něj. Nyní vypadá, že konečně začíná zase žít. Možná si i hodlá nalézt nového partnera a náhradního tatínka pro dceru Aničku. S fotkami, které vystavuje na Instagram se jí to jistě podaří.

Kdyby Jiří Pomeje (53) viděl fotografie, které jeho stále ještě žena Andrea, zveřejnila na svém Instagramu, býval by se snažil více. Jenže on se přes prodělanou rakovinu hrtanu nepřenesl a začal popíjet v non-stopu, a to i přesto, že má slavíka v krku.

Andrea Pomeje si řekla dost a odešla s dcerou pryč. Z nedávno postnutých snímků to ale vypadá, že je sexy DJka zase v sedle. Pózuje totiž v oblečení, které je dosti odhalené. U jednoho z modelů by se dalo říci, že v podstatě oblečená nemá.

Postavičku má k nakousnutí a je pekelně sexy. Je nám jasné, že takhle holka dlouho chlapa hledat nebude. Jen Bůh ví, zda už nějakého nemá.

Mohlo by vás zajímat

Další články