Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Andrea Pomeje exkluzivně pro eXtra.cz: ROZVOD! Důvody jsou hodně drsné

Je konec!
+ Dalších 9 fotografií
Schylovalo se k tomu už delší dobu, ale přesto to asi pro mnoho lidí bude překvapením: Jiří Pomeje (53) a Andrea Pomeje (29) se rozvádějí! Podle všeho to vypadá, že příčinou kolapsu jejich vztahu je Jirkův problém s alkoholem, který se vůbec nezmírnil ani poté, co přišel varovný prst v podobě rakoviny hrtanu!

To, že tahle situace nastane, jsme již před časem předpovídali. A nyní se ukazuje, že situace už dospěla do finálního stádia. Vše směřuje k rozvodu manželů.

„Je mi to strašně líto, ale nejde to dál. Spějeme opravdu k rozvodu. Jirka už nyní rakovinu nemá, je vyléčený, ale jestli se okamžitě nezačne léčit i kvůli alkoholu, vrátí se mu to. Sám přiznal, že ví, že ji dostal kvůli pití. Nechci na něj házet špínu, to vůbec ne. Devastuje mi to ale srdce, že se tak blízký člověk postupně mění a ničí. Bez ohledu na to, že má rodinu, že má malou dceru. Musím se o ni postarat aspoň já a začít myslet i na sebe. Poslední rok to bylo tak strašně těžké, že se celá situace podepsala i na mém zdraví,“ řekla eXtra.cz Andrea Pomeje.

Rodina spolu zatím bydlí, to se ale asi brzy změní. Důvody jsou podle Andrey jasné: podle ní za tím je chování Jiřího Pomeje (53). A nemá jít o to, že by ho v těžkých chvílích jeho žena nepodržela: Jiří prý sám sebe nepodržel už mnoho let.

„Už dlouho to bylo strašně náročné, pořád jsem držela, ale už to nejde dál. Jirkovi chybí pokora. Každý jiný by nemoc pochopil jako varování, u Jirky se ale situace spíš nemocí ještě zhoršila. Šlo to až do situace, kdy už je to vyloženě hardcore. Podle mě Jirka potřebuje kromě léčby závislosti na alkoholu i psychologa,“ pokračuje manželka Pomejeho, která odmítá kritiku kamaráda svého manžela, producenta Pavla Páska, že ho opouští v pro něj tak těžké době.

„To nebudu vůbec komentovat. Pavel Pásek se s Jirkou v poslední době viděl všehovšudy třikrát a vůbec neví, co se děje u nás doma. Je to těžké s takovou nemocí, ale Jirka měl svoje problémy už dávno před rakovinou. A teď se ještě vystupňovaly. Já se rok snažím, aby si Jirka zachránil život, on pro to ale neudělal vůbec nic. Spíš naopak. Jeho přístup k životu je kontraproduktivní. Je to psycho a nedá se v tom absolutně žít. Bohužel,“ uzavřela Andrea Pomeje.

Mohlo by vás zajímat

Další články