Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Andrea Pomeje (30) se ukázala v super formě: Tento zadeček si hýčká její svalnatý klempíř

Zdroj: Instagram
+ Dalších 33 fotografií
žhavé tělo
Andrea Pomeje (30) je bezpochyby krásná žena, která se postupem času stále více odhaluje. Vdova po Jiřím Pomeje (†54) pravděpodobně zjistila, že přivydělávat se dá i jinak než muzikou, a tak začala své tělo propůjčovat reklamám na různé procedury. Naposledy se tak pochlubila vylepšeným pozadím potom, co vyzkoušela zkrášlující proceduru na estetické klinice.

Donedávna se Andrea chlubila většinou jen svými úspěchy v práci a její Instagram se hemžil pozvánkami na hudební akce, kde vystupovala jako dýdžejka. Poslední dobou však její profil zaplňují sexy fotky, kde pózuje jenom v negližé nebo podprsence.

Na dovolené, kde byla se svým přítelem, osvaleným Petrem, se už před několika měsíci nechala vyfotit s doslova holým zadkem ve vířivce. Nyní však Andrea ukázala světu své pozadí v celé jeho kráse a k příspěvku přidala pár pochvalných vět adresovaných jisté estetické klinice, kde si její zadeček vzali do parády.

Andrea se zdá být ve své životní formě. Možná tomu předcházely i měsíce plné stresu, kdy jí umíral manžel a otec malé Aničky Jirka Pomeje (†54).

Vedle přítele klempíře Petra Andrea rozkvetla jako růže a moc jí to sluší. Takový zadeček by jí mohly závidět o dost let mladší dívky. Je vidět, že Andy na sobě maká. Je tedy možné, že ji budeme v budoucnu potkávat na fotkách ve spodním prádle častěji než za mixážním pultem…

Související články

Další články