Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Andrea má místo rtů grilovací párky a místo prsou dvouleté zelí: Se nepovedlo

Zdroj: Instagram Andrea Ivanova
+ Dalších 16 fotografií
PLASTICKÉ OPERACE

Andrea Ivanova (22) - bulharská modelka, která chtěla mít největší a nejkrásnější rty na světě - připomíná čím dál víc spíše monstrum ze Star Treku! Rty, které si nechala napíchat už dvacetkrát, vypadají jako grilovací párky, teď se navíc „pyšní“ přifouknutým obřím poprsím.


Studentka Andrea Ivanova budí v bulharské Sofii, kde žije a studuje, rozruch na každém kroku. Nejdříve se přikolébá obrovské poprsí, ze kterého jde až strach, pak blonďatá hlava s obřími rty.

Andrea Ivanova začala se rty

S estetickými a plastickými zákroky začala Andrea už před lety. Nejdříve přišly na řadu rty. Cíl být jasný, mít je největší na celém světě, k čemuž jí do dnešních dnů napomohla řada zákroků. Nejdříve to byly výplně a botoxové injekce, nakonec si ale nechala vpíchnout dvacítku injekcí s kyselinou hyaluronovou. Záhy se ocitla na titulních stranách světových deníků.

Následovala plastika poprsí

Obří rty, se kterými se dá pít víno snad jedině s brčkem, ale Andree nestačily. Letos proto přišla na řadu ňadra. „Udělám cokoliv, abych dosáhla vysněného vzhledu – toho umělého,“ svěřila se světu prostřednictvím portálu Daily Star.

Nyní má Andrea Ivanova poprsí o velikosti E. Zaplatila za něj v přepočtu desítky tisíc korun, ale byla to prý jedna z nejlepších investic jejího života. Už ale přemýšlí o tom, že velikost E je přece jen trochu málo, a chystá se na další zvětšení. „Mít ještě větší prsa, to bude něco vážně báječného,“ svěřila se na svém Instagramu.

Reakce fanoušků jsou dvojí. Část její vzhled chválí: „Vypadáš úžasně, jen tak dál, bimbo!“ Jiní ale přirovnávají její ústa právě ke grilovacím párkům, obrovskému popředí pak posměšně přezdívají „Valící se kameny“ nebo „Dvojice pátracích balónů přelétající nad nepřátelským územím.“

Na to, jak silikonová Andrea Ivanova aktuálně vypadá, se můžete podívat v galerii.

Související články

Další články