Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Andrea Kerestešová Růžičková je podruhé těhotná: Šťastná herečka se pochlubila rostoucím bříškem

+ Dalších 16 fotografií
miminko
Herečka Andrea Kerestešová Růžičková (35) se na Instagramu pochlubila radostnou novinkou. Hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě je podruhé těhotná a její téměř dvouletý synek Tobiáš se tak za pár měsíců dočká mladšího bratříčka, nebo sestřičky.

Andrea Kerestešová Růžičková, nejlépe známá ze seriálů Vyprávěj a Ordinace v růžové zahradě, oznámila svým fanouškům radostnou novinku. Na Instagramu se pochlubila snímkem svého rostoucího bříška. Krásná herečka se již za pár měsíců stane dvojnásobnou maminkou.

K nádherné fotografii připsala těhotná Andrea krásný vzkaz. „Hľa, malý Človiečik, čo vo mne prebýva. Z lásky rastie a možno už o niečom sníva. A my len Prosíme Ťa Pane, priveď k nám dieťa zdravé. Amen,“ napsala. Zda herečka čeká holčičku či chlapečka zatím není známo.

Pod příspěvkem se okamžitě začaly hromadit komentáře od Andreiných hvězdných kolegů. K těhotenství jí pogratulovala například Eva Decastelo, Marie Doležalová, Marika Šoposká, která je také v očekávání, Michaela Maurerová a z řad pánů čerstvě ženatý Roman Vojtek.

Mohlo by vás zajímat

Další články