Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Andrea Kerestešová je svérázná maminka! Ostatní rodiče nad její výchovou kroutí hlavou

Andrea si svého milovaného syna ráda rozmazluje…
Zdroj: Instagram
+ Dalších 8 fotografií
Herečka Andrea Kerestešová Růžičková (33) je už několik měsíců šťastnou maminkou. Teď světu ukázala, jak si svého syna Tobiáše umí dokonale rozmazlovat. Navíc to přiznala i na svém Instagramu...

Herečka si své první těhotenství hodně užívala. A je to na ní i vidět. Teď se přiznala, že si svého roztomilého potomka rozmazluje, jak může. A to i přesto, že s výchovnou metodou podobného typu jiné maminky nesouhlasí.

„Jestlipak můžeme miminko rozmazlit…???? Pořád poslouchám: nenos ho tolik, rozmazlíš ho, zvykne si. On nespí sám v postýlce?!! Okamžitě ho to nauč… jinak se z toho zblázníš. No, ale já to zkusila a nejde nám to… takže? Co je "správně“? Intuice, pocit? Já tak nějak myslím, že se navzájem potřebujeme objímat a tulit, dýchat se. Asi budu mít „rozmazlené“ dítě, což mi vlastně vůbec nevadí, my jsme totiž rozmazlená celá rodina!" uvedla ke krásnému snímku nádherná Andrea, která se před časem svěřila eXtra.cz s tím, že by chtěla zkonzumovat svou placentu. Nakonec si to ale rozmyslela.

Z toho, jak se Andrea vyjadřuje, je evidentní, že se celé rodince skvěle daří a svého milovaného syna si maximálně užívají.

Související články

Další články