Oblíbená herečka rozhodně nechce uvádět, jaké je pohlaví miminka a i když jméno je už vybrané, chtějí si ho nechat s manželem do poslední chvíle pro sebe. „Neříkáme to nikomu, a tak to zůstane,“ smála se Andrea, kterou proslavily role v seriálu Vyprávěj nebo snímku Rafťáci.

Kdo by čekal, že Andrea plánuje domácí porod, hodně by se spletl. „Domácí určitě ne, na to nejsem odvážná. Chci být pod kontrolou lékařů,“ prozradila eXtra.cz s tím, že těhotenství si užívá. „Prožívám to hezky. Je to nové a já se vždy z nových věcí těším.“

Andrea patří k ženám, které ví o blahodárných účincích placenty. Proto v minulosti v Číně okusila pokrm z placenty. „Ochutnula jsem to, servírovalo se to jako slepičí vývar. Poznat chuťový rozdíl nebyl. Ani nevím, jestli mi to nějak pomohlo, vědomě jsem žádný rozdíl na sobě nezaznamenala,“ prozradila Andrea. Teď by ráda placentu snědla, a to ve formě kapslí. „Zvažuji to. Určitě se mi zamlouvá forma kapslí. Problém je tu trošku s legislativou, ale teď se o to víc začnu zajímat, tak snad to dopadne,“ dodala krásná herečka.