Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Andrea Kalousová ukázala prstýnek: Odhodlal se Kazma Kazmitch k zásnubám?

Andrea Kalousová ukázala prstýnek: Odhodlal se Kazma Kazmitch k zásnubám?
Zdroj: Instagram Andrey Kalousové a Kazmy Kazmitche
+ Další 3 fotografie
zásnuby
Kazma Kazmitch neboli Kamil Bartošek (35) opět ukázal, jak dokáže překvapit. Své partnerce Andree Kalousové (23) totiž tajně nadělil dokonalou dovolenou na Zanzibaru. Lidé tak očekávají, že se krásná modelka vrátí i se zásnubním prstýnkem. To ale Andrejka zatím nenápadně vyvrací.

Slunce, oceán a romantické večery na pláži. Tak si dosud užívá Kazma Kazmitch a jeho krásná přítelkyně Andrea Kalousová. Ti na svou vysněnou dovolenou na ostrov Zanzibar odletěli před týdnem. Kazma chtěl totiž svou milovanou modelku překvapit.

Oznámil jí proto, že jedou pouze na Lipno za přáteli. Místo toho ji ale odvezl na letiště. Na hotelu už na Andrejku čekaly okvětní lístky růží na posteli a výhled na oceán. Ta nadšením přidává na své sociální sítě jednu fotku za druhou.

Chystá se svatba?

Taková romantická gesta však nedělají muži jen tak. Proto začali mnozí lidé spekulovat, zda se Kazma nerozhodl pro razantní krok v jejich společném životě. Všichni tak netrpělivě čekají, až pár oznámí radostnou novinu, a to zásnuby. Fanoušci na sociálních sítích si totiž už všimli záhadného prstýnku, který Andrea nosí na prsteníčku levé ruky.

Ten však údajně zatím není zásnubní. Andrejka totiž stříbrný prstýnek vlastní už delší čas a ze svých sledujících si tak vystřelila fotografií, kde ji přítel drží za ruku a předvádí onen kroužek. Dovolená ale ještě není u konce, a tak opravdové zásnuby mohou teprve přijít.

Související články

Další články