Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Andrea Kalousová rozžhavila Tvář: Hned první kolo odzpívala jen v rudém prádélku

Andrea Kalousová rozžhavila Tvář: Hned první kolo odzpívala jen v rudém prádélku
Zdroj: tv nova
+ Dalších 6 fotografií
sexy
V prvním díle sedmé řady show Tvoje tvář má známý hlas bylo opravdu horko. Modelka Andrea Kalousová totiž na pódiu vystoupila jen ve spodním prádle. Z jejího těla byli paf nejen diváci, ale i ostatní soutěžící a porota.

Do Tvoje tvář má známý hlas nakráčela modelka Andrea Kalousová a vůbec se s tím nemazala. Pohledná brunetka nemá s vystupováním před publikem žádné zkušenosti, svůj pěvecký talent předvedla úplně poprvé, zato ale rovnou polonahá. Tréma na držitelce titulu Česká Miss World 2015 nebyla vůbec poznat a svou roli zvládla bravurně.

„Musím se přiznat, že jsem docela nervózní, není to moje parketa, nikdy jsem to nedělala, vystupování na pódiu, tanec a zpěv. A je to pro mě jedna velká neznámá, je to pro mě náročný. Je toho strašně moc a člověk si to doma za obrazovkou neuvědomuje,“ prozradila přítelkyně Kazmy ještě před začátkem soutěže.

V prvním díle sedmé řady televizní show si Andrea zahrála na zpěvačku Britney Spears, konkrétně jí byla vybrána píseň Work Bitch. Úkolu se zhostila celkem odvážně a ve chvíli, kdy dorazila na pódium, spadla všem brada. Ukázala se totiž v červeném sexy prádélku a předvedla tak svoje neodolatelné křivky.

„Vůbec tomu nemůžu uvěřit, že je to opravdu tvoje první vystoupení na jevišti. Já bych se zbláznil, kdyby tohle bylo moje první vystoupení,“ řekl po vystoupení nadšený porotce Ondřej Sokol (48), který na Andrejce mohl oči nechat. K němu se přidávali další porotci „Byla jsi fantastická, je opravdu hodně zpěvaček a hereček, co by měly problém dát to takhle na jevišti, a ještě to uzpívat,“ ohodnotila Eva Burešová. První kolo soutěže Andrea Kalousová nevyhrála, rozhodně by ale měla získat cenu za nejžhavější soutěžící pořadu Tvoje tvář má známý hlas.

Podívejte se do galerie, jak to modelce při vystoupení slušelo.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy