Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Andrea Kalousová o Kazmově eposu o jejich lásce: Spousta lidí čekala, co řeknu, směje se

+ Dalších 11 fotografií

Modelka a zpěvačka Andrea Kalousová konečně viděla film svého expartnera Kamila Bartoška alias Kazmy. I když jí prostřednictvím snímku oblíbený bavič v podstatě vyznal nehynoucí lásku, kráska se mu k nohám nevrhla a zdá se, že se žádný comeback konat nebude. Sympatická brunetka v rozhovoru pro eXtra.cz prozradila jestli je v jejím životě nový muž a jaké má plány do budoucna. 

Líbil se jí

Od chvíle, kdy Kamil Bartošek alias Kazma uvedl do kin svůj film Onemanshow: The Movie, všichni s napětím čekali, co ke snímku řekne jeho expatrnerka Andrea Kalousová, jíž na konci oblíbený bavič vyzná lásku. "Film jsem viděla. Spousta lidí asi čekalo na nějaký moje vyjádření, ale já jsem nikdy nebyla člověk, kterej by něco chtěl řešit na veřejnosti a není tomu jinak ani v tomhletom případě," řekla eXtra.cz Andrea, která se nechtěla k tématu Kazmova filmu více vyjadřovat. "Ale ten film byl hezkej," dodala s úsměvem.

Od rozchodu s Kazmou zatím modelka žádného nového partnera veřejnosti nepředstavila, jak ale sama uvedla, žádný nový objev zatím není na obzoru. "Já mám pocit, že chodím spíš se svou prací, takže úplně nevím, kam bych ho vtiskla," zasmála se kráska. "Kdyby ale přišel někdo, kdo by za to stál, tak by se nějaký místečko našlo," mrkla uličnicky do kamery Kalousová.

Ráda by se vdala

Ačkoliv vdavky v poslední době nejsou příliš v módě Andrea si sama sebe v bílých šatech prý představit umí. "Já jsem hodně rodinnej typ, takže k tomu tíhnu, ale zatím teda chodím s tou prací, ale jednou se určitě chci vdát," prozradila Andrea a dodala, že do budoucna určitě plánuje založit rodinu.

Andrea Kalousová miluje hudbu a zpěvu se aktivně věnuje, proto je pro ni účinkování v muzikálu Sladké mámení aneb Kvítek mandragory příležitostí i velkou výzvou. V představení se objeví v roli jedné ze tří dream girls. "To jsou takový tři holky, který se objevujou v průběhu celýho muzikálu. Vždycky, ldyž se něco děje, tak tam přijdeme s nějakou nostalgicky známou písničkou od Helenky Vondráčkový jako Sladké mámení, Vzhůru k výškám, Přejdi Jordán a další," prozradila Kazmova expřítelkyně.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy