Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Andrea Kalousová nekráčí se stádem svých kolegyň. Nádherná i bez make-upu a plastik

Andrea je českou Miss World 2015.
Zdroj: instagram
+ Dalších 23 fotografií
Andree je pouze 20 let, ale má vlastní hlavu, názor a vkus. Ukazuje mladým holkám, že tuna líčení na obličeji, umělé úpravy a podobné srandy nejsou potřeba. Nosí se přirozenost a krása není o tom být umělá od hlavy až k patě.

Andrea Kalousová se v roce 2015 stala českou Miss World v Číně a nastartovala si tak parádní kariéru modelky. I když jí je pouze 20 let, právě během vzpomínané soutěže měla románek s Leošem Marešem a jen málokdo ví, že už přes rok randí s komikem Kamilem Bartoškem alias Kazmou.

Andrea není typ holky, která by si potrpěla na vrstvách make-upu a plastických operacích, přece jen jí je 20 let a využívá svých přirozených předností. Andrea na své sociální sítě přidává spoustu fotek a videí jako i ostatní její kolegyně, jen s jedním rozdílem, na většině z nich je nenalíčená anebo pouze jemně.

I když je to na její nízký věk překvapivé, protože dnešní holky v jejím věku se předhánějí, která bude vypadat na 35. Je vidět, že to Andrea má v hlavě srovnané, a to je správně.

Související články

Další články