Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Andrea Kalousová na Miss World vyhořela. Jak dopadla?

Andrea Kalousová na Miss World vyhořela. Jak dopadla?
Zdroj: ceskamiss.cz
Andrea Kalousová odjížděla do Číny s tím, že se pokusí o nějaký úspěch. Nakonec na Miss World pohořela. Nedostala se ani mezi 25 nejlepších.

Novou Miss World se stala Mireia Lalaguna Royo ze Španělska. V soutěži, jejímž heslem je "Krása pomoci", naši zemi reprezentovala Andrea Kalousová, Česká Miss World 2015. Úspěch sklidila jen v dílčí sportovní soutěži, celkově nic moc. Na čínském ostrově strávila přípravami celý měsíc.

Vítězkou letošního 65. ročníku, který proběhl v prostorách Beauty Crown Grand Theater, se stala Mireia Lalaguna Royo ze Španělska. O korunku krásy bojovalo celkem 114 soutěžících. Před samotným finále je čekala například i sportovní soutěž, ve které se Andrea Kalousová umístila v TOP 25. Bohužel to bylo všechno, co Kalousová v Číně předvedla.

Exkluzivní šaty pro Andreu připravila přední česká návrhářka Beata Rajská. Pro finálový galavečer si Andrea oblékla bílé zdobné šaty s dlouhým rukávem. "Andrea působí klidně až nesměle, ale pod povrchem skrývá neskutečnou energii a dravost. Právě to jsem chtěla svými návrhy podtrhnout," vysvětluje autorka. Mimo to si Andrea vezla i řadu dalších modelů, včetně červené večerní róby z hedvábné organzy a krajky nebo rozvernější šaty ve stylu Audrey Hepburn.

Česká módní manufaktura Rodná Hrouda stojí za Andreiným národním kostýmem. Moderní korzetový střih se inspiruje tradičním folklórem. Černé šaty zdobí ruční výšivka znázorňující koš s květinami, vrchní díl je dekorován důmyslně umístěným průhledným dílem i folklórními stuhami. Šaty autorka doplnila věnečkem do vlasů.

Související články

Další články