Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Andrea Hlaváčková září štěstím: Tenistka se pochlubila svou novorozenou dcerou

Zdroj: Instagram
+ Další 3 fotografie
narození
Tenistka Andrea Sestini Hlaváčková (33) prožívá nejkrásnější chvíle svého života. Před pár dny se stala maminkou vytoužené dcery Isabellky. Andrea přiznala, že je štěstím bez sebe, a to nejen díky čerstvě narozené dcerce, ale také díky manželovi Fabriziovi, který prý všechno kolem miminka zvládá na jedničku s hvězdičkou.

Na svém kontě má spoustu tenisových úspěchů, ten největší životní si ale připsala před pár dny, když přivedla na svět svou prvorozenou dceru Isabellu. Její italský manžel Fabrizio, se kterým se vzali před dvěma lety, se tak stal pyšným tatínkem.

"Přivítejte na svět Isabellku," napsala v úterý k dojemné fotografii Hlaváčková na svém Instagramu. Tenistka porodila krásnou holčičku a celé rodince to nesmírně sluší. Andrea nezapomněla na sociální síti pochválit také manžela Fabrizia, ten podle ní vše zvládá skvěle.

"Zvládli jsme to ale všechno společně a mám to největší štěstí na světě, a to nemluvím jen o tý prďole, co mě každé dvě hodiny budí, kouše do bradavek anebo potřebuje nějakou jinou přísně tajnou aktivitu, kterou zatím absolutně nezkušeně hledám a velmi často tápu. Mluvím hlavně o Fabrim, který to celé dal a dává absolutně tak, jak jsem čekala, a je to prostě můj božan," napsala Andrea milá slova na adresu manžela.

Andrea dcerku přivedla na svět ve svém rodném městě Plzni. Profesní kariéru, v níž vynikala zejména ve čtyřhře - spolu s Lucií Hradeckou si připsaly dvě grandslamová vítězství, s jinou partnerkou vyhrály Turnaj mistryň - přerušila právě kvůli těhotenství.

Související články

Další články