Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Andrea Bezděková v nejlepší formě: Promluvila o tajemném muži ve svém životě!

+ Dalších 8 fotografií
Miss 2016 Andrea Bezděková (25) okouzlovala na Česko-Slovenském plese. Modelka se tentokrát pořádně odvázala a vynesla na ples nádherné sněhobílé šaty s velkým rozparkem a svůj outfit doplnila luxusními šperky a extravagantním účesem. Andrea redakci mírně naznačila, že se možná v jejím životě konečně objevil ten pravý.

Česko-Slovenský ples si nenechala ujít ani Miss 2016 Andrea Bezděková. Modelka byla tentokrát opravdu nepřehlédnutelná. Na ples zvolila sněhobílé šaty, které daly vyniknout jejím přednostem, doplněné luxusními šperky a extravagantním účesem.

Andrea v davu svým outfitem rozhodně nezapadla, ba naopak vynikala jako jedna z mála. Andrea se také rozpovídala o Miss Czech Republic Denise Spergerové. „Vítězku jsem viděla a je moc krásná,“ řekla půvabná Andrea a zavzpomínala na své začátky.

„Začátky bývají těžké, ale je důležité, aby se z toho člověk nezhroutil a trošku si ten terén osahal. A pak si myslím, že si to začne užívat. Je to přece jenom úplně něco jiného, než zažívala doteď.“ A jak to má modelka s chlapy?

„V mém životě se určitě objevují muži a jestli je to ten pravý, to těžko říct,“ prozradila tajemně Andrea.

Redaktorku a kameramana oblékli: Poner a Suitsup.cz

Make-up: Laura Berisha Makeup Artist

Hairstyling: Petra Adamcová

Související články

Další články