Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Andrea Bezděková se ztrácí před očima: Na krásné modelce se dají počítat žebra

Survivor 2023: Andrea Bezděková se ztrácí před očima
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Dalších 5 fotografií
Proměna

Modelka a vítězka České Miss Andrea Bezděková (29) byla vždy štíhlá jako proutek. Když odlétala bojovat na ostrov, rozhodně neměla kila navíc. Velká dřina a malinké porce jídla se začínají na Andree podepisovat. 

Krásná miss Andrea Bezděková (29) všechny překvapila, když právě ona se rozhodla odjet bojovat do reality show Survivor Česko & Slovensko. Mnozí z fanoušků netušili, co se v půvabné modelce skrývá a jak statečně bude na ostrově soutěžit.

Než Bezděková opustila domov, přiznala, že účast v Survivoru zvažovala již v minulém roce. „Hodně sportuji, tak doufám, že budu mít příležitost to zužitkovat. Otázkou je, co se mnou udělá stres. Jsem odkojená dětskými tábory, vyrůstala jsem na sídlišti, takže v džungli,“ prozradila pro TV Nova. Na ostrově měla psychickou podporu od Petra Havránka alias Pítra, který bohužel musel show opustit. To Andreu velmi zasáhlo.

Ztrácí se před očima

Jako modelka si Andrea udržovala vždy pevnou a štíhlou postavu. Někteří účastníci se před odletem do Dominikánské republiky takzvaně vykrmili, což Bezděková neudělala a po necelých dvou měsících lze na její postavě zaznamenat úbytek několika kil.

Ačkoli je modelka šťastná za každý kousek jídla, energie bohužel vydává více než přijme. Z nádherné ženy se pomalu stává unavená a oslabená bytost. „Vyhublá je teda dost,“ ozývají se fanoušci na Instagramu u Andy.Po zveřejnění momentů, kdy je bývalá miss spokojená s jídlem, se v komentářích objevují další reakce. „Je vyhublá na kost, nedivím se, že si to užívá,“ píší fanoušci a mají pravdu. V některých chvílích je Andreina štíhlost ku prospěchu při úkolech, kde je malý prostor a je třeba se jím protáhnout. Nicméně zdraví je důležitější a rozhodně jí prospěje, až se doma pořádně nají.

Modelka ukázala srdce hráče

Bezděková svým chováním začíná překvapovat čím dál více lidí. V kmenových soubojích se rve jako lev a rozhodně to není ufňukaná kráska, která se jenom vystavuje. „Andrejce přeji výhru, velmi mě překvapila. Je skvělá, ta holka mě překvapuje čím dál víc,“ objevuje se v komentářích fanoušků Survivoru.

Nyní má v kapse něco, co ostatní hráči nemají... a to dárek od vypadlého Pítra. „Když Pítr odcházel na duel, tak mi prozradil, že mi tu skrytou imunitu zanechal v mém batohu, tak ať s ní nakládám líp než on,“ prozradila a vytáhla amulet s imunitou. Všichni netrpělivě čekají, jak bude hra pokračovat a kam Bezděková v soutěži dojde.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy