Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Andrea Bezděková prožívá nejtěžší chvíle v životě: Zemřel jí milovaný tatínek (†57)

Andree  Bezděkové zemřel tatínek.
Zdroj: Se souhlasem A. Bezděková, koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
Ztráta

Osmadvacetiletá modelka Andrea Bezděková zažívá hrozné chvíle. V pouhých sedmapadesáti letech jí zemřel milovaný tatínek Tomáš, který prohrál boj s těžkou nemocí. Tragickou zprávu oznámila sama modelka na sociálních sítích.

Sympatická modelka Andrea Bezděková prožívá zřejmě nejhorší období v životě. V pouhých sedmapadesáti letech zemřel její tatínek Tomáš.

„Jednou jsi mi slíbil, že se dožiješ 300 let. Pamatuješ? Co budu vyprávět tvým vnoučatům, až se budou ptát na dědu Bézu? Když jim totiž řeknu pravdu, že jsi byl ten nejlepší táta na světě, že jsi byl gentleman každého kurtu, na který jsi vstoupil, a že tvůj smysl pro humor byl neutuchající, budou mít zlomené srdce. Stejně jako mám já,“ napsala na sociálních sítích Bezděková.

Tatínek bojoval s těžkou nemocí

Bezděková je ze ztráty svého tatínka naprosto zničená. „Miluju tě. Navždy. Tati,“ napsala ještě k fotografiím. Už před měsícem, když byla Bezděková na karlovarském filmovém festivalu, přiznala, že její tatínek bojuje s těžkou nemocí, jak napsal Blesk.

Pod fotografií se ihned objevilo množství kondolencí. „Upřímnou soustrast Andrejko a celé rodině,“ napsala herečka Veronika Arichteva. „Andrejko. Držte se.. Já vím.. Napsalas to krásně. Posílám obejmutí celé rodině,“ napsal zpěvák Milan Peroutka. „Andrejko, je mi to moc líto, upřímnou soustrast,“ připsala herečka Patricie Pagáčová.

Také Iva Kubelková přidala svůj komentář: „Upřímnou soustrast, Andrejko.“ Moderátor Leoš Mareš se k tragické zprávě také vyjádřil: Tohle tak bolí. Je mi to moc líto. Upřímnou soustrast.“

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy