Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Andrea Bezděková poodkryla taje svého těla: Zvolila šaty, pod kterými se nám naskytl POHLED NA JEJÍ ŇADRA!

Andrejka se pochlubila.
Zdroj: Michal Nepovím pro Touha pro život, Instagram
+ Další 4 fotografie
Vypadá to, že čím déle je modelkou, tím více má odvahy. Andrea Bezděková se dlouho bála nosit odhalené outfity, ovšem s tím je možná brzy konec. Česká Miss 2016 se totiž oblékla do šatů, které daly možnost podívat se na její ňadra!

Andrea Bezděková (22) se stala minulý rok hodně nečekanou vítězkou České Miss 2016. Měla možnost se v posledních měsících zviditelnit na mnoha akcích a přehlídkách, ovšem nějaký boom z její strany do světového modelingu podle očekávání nepřišel.

Náchodská rodačka si často stěžovala na nedostatek nabídek a v tomto ohledu ji předčily i další dívky z ročníku Česká Miss 2016, jako byla Natálie Kotková nebo Kristýna Kubíčková. Bezděková poslední dobou zkouší prorazit jiným způsobem.

Odhaluje se totiž čím dále více. Hodně sexy snímky nafotila společně s Mužem roku Miroslavem Dubovickým a také se pokouší více přitažlivě působit i na sociálních sítích. Během včerejšího dne umístila na Instagram fotku v šatech, pod kterými jí prosvítalo ňadro.

Snímek ale na sociálních sítích vydržel jen chvilku a pak ho Andrea odstranila. Možná si uvědomila, že ukázala více, než chtěla. Bohužel (pro ni) redakce eXtra.cz pracuje rychle a navíc se ráda podělí…

Související články

Další články