Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Andrea Bezděková o úmrtí milovaného tatínka: Musela jsem vyhledat odbornou pomoc, jen tak to nepřebolí, přiznala kráska

+ Další 4 fotografie

Modelku a moderátorku Andreu Bezděkovou letos čekají smutné Vánoce. Budou to totiž první svátky, které prožije bez svého tatínka Tomáše, který v srpnu letošního roku navždy opustil tento svět. V rozhovoru pro eXtra.cz se sympatická brunetka svěřila, jak bojuje se smutkem a jestli musela vyhledat odbornou pomoc. 

Práce jí pomáhá

Bývalá Česká Miss roku 2016 Andrea Bezděková má za sebou snad nejtěžší rok v životě. Koncem srpna ji navždy opustil její milovaný tatínek, který bohužel prohrál boj se zákeřnou nemocí. Vyrovnat se s takovou ztrátou je nepředstavitelně těžké, proto se nyní mladá modelka snaží co nejvíce orientovat na práci.

"Do své práce bych se nejradši oblíkla, jako do kabátu. Byla jsem fakt strašně šťastná, že jsem tu práci měla, měla jsem jí hodně a velmi mi to rozptylovalo myšlenky i tu smutnou realitu," prozradila krásná brunetka v rozhovoru pro eXtra.cz. "Tu pozornost jsem věnovala opravdu kamkoli jinam, než do svého osobního života, a můj manažer říkal, že to nese svoje ovoce, že makám, že se zlepšuju a že jsem to vzala z tohohle úhlu," dodala Andrea.

I přesto ale bývalá partnerka herce Marka Lambory pravidelně dochází za odborníky, kteří jí pomáhají co nejlépe zvládnout pracovat s duševní bolestí. "To, že chodím na terapii, to je něco, co bych doporučila i úplně všem, komu se žádná taková tragédie nestala. Je to velmi příjemná očista duše," poznamenala modelka, která je nyní nově i moderátorkou svého vlastního pořadu v televizi Óčko.

Bolestivé vzpomínky

Andrea Bezděková během vzpomínání na tatínka, který byl pro ni jedním z největších životních parťáků a měla s ním opravdu krásný vztah, řekla, že i když byl dlouhodobě nemocný, na to, že odejde z tohoto světa, se prý nijak připravit nedalo.

"Bylo to velmi smutný, velmi bolestivý a takováhle bolest samozřejmě jen tak nepřebolí," svěřila se Andrea a v jejích očích bylo poznat, že bojuje, aby se jí v nich nezaleskly slzy. "Naštěstí mám kolem sebe spoustu strašně skvělých přátel, se kterými tohle téma mohu otevřít velmi osobně. Není to žádný klouzání po povrchu, takže si myslím, že je fajn o těchhle věcech mluvit a určitě si je prožít," dodala Bezděková, která si přijela užít pár zimních dní ve slovenských Tatrách.

Andrein tatínek Tomáš zemřel v pouhých sedmapadesáti letech. Začátkem července se na karlovarském filmovém festivalu svěřila, že je její tatínek nemocný, ale nikdo tehdy netušil, že se o měsíc později modelka svěří na svém Instagramu se smutnou zprávou.

„Jednou jsi mi slíbil, že se dožiješ 300 let. Pamatuješ? Co budu vyprávět tvým vnoučatům, až se budou ptát na dědu Bézu? Když jim totiž řeknu pravdu, že jsi byl ten nejlepší táta na světě, že jsi byl gentleman každého kurtu, na který jsi vstoupil, a že tvůj smysl pro humor byl neutuchající, budou mít zlomené srdce. Stejně jako mám já,“ napsala tehdy ke společným fotografiím.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy