Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Andrea (48) z Výměny manželek se hroutí: Lidé ji lynčují, ŽE JE KRIMINÁLNICE!

+ Dalších 60 fotografií
kritika
Andrea ze středeční Výměny musí nyní čelit ostré kritice veřejnosti. Ve včerejším díle totiž přiznala, že se s Milanem seznámila v base! Tato informace nezůstala bez povšimnutí a do Andrey se kvůli její minulosti začali lidé navážet. Účastnice reality show Andrea to pochopitelně těžce nese a z celé situace je dost zarmoucená.

Středeční Výměna manželek spíše připomínala Výměnu kriminálníků! Andrea, Milan i Pavel z druhé rodiny měli zkušenost s věznicí. Andrea (48) a Milan (42) dokonce přiznali, že se potkali ve výkonu trestu. „Jsem jí napsal, poslal fotku a bylo to,“ zavzpomínal Milan. Jak bylo vidět, partnerům to klapalo, až na jeden Milanův přešlap, kdy se opil a Andreu podvedl.

Výměna manželek dvojici rozhodně stmelila a oba dva na konci přiznali, že už jeden bez druhého nechtějí být. Po odvysílání Výměny v televizi ale přišla studená sprcha. Na sociálních sítích začali Andreu označovat za kriminálnici!

„Zamrzelo mě, jak se o nás mluví, ze mě udělali kriminálníka, který seděl za vraždu, že jsem vězeňkyně, že to je Výměna muklů a ne Výměna manželek,“ řekla s odstupem času televizi Nova naštvaná Andrea.

„Já se za to nestydím, že jsem byla v base, do vězení se dneska dostane úplně každý. Můžete jet autem, srazíte člověka na přechodu, který vám tam vběhne na červenou, když vy máte zelenou, a jste tam, neuděláte s tím vůbec nic,“ rozčilovala se Andrea.

Mohlo by vás zajímat

Další články