Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Andílky z Victoria's Secret už znáte: Jak ale vypadají jejich partneři? Jsou snad ještě hezčí než modelky!

Andílci mají po boku své anděle a moc jim to sluší!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 5 fotografií
Koho andílci z Victoria's Secret v noci pouštějí pod svá krásná křídla? Samozřejmě jenom samé fešáky! Vrána k vráně sedá, a tak se modelky často dávají dohromady se svými kolegy. Při tom všem cestování a focení nemají moc času na chození do barů. Navíc popíjení do dlouhých ranních hodin ničí pleť, tak jak se mají jinak seznámit než v práci?

Michael Stephen Shank a Taylor Hill

Tihle dva nejen vypadají jako ze žurnálu, ale opravdu z něj jsou! On je vyhledávač talentů, herec a příležitostný model, ona jedna z čerstvých posil ke kráskám předvádějících luxusní spodní prádlo. Pokud jim to práce dovolí, žijí společně v New Yorku i s jejich chundelatým psem. Oběma je lehce přes dvacet let a život mají ještě před sebou!

Tobias Sorensen a Jasmine Tookes

Tobiasovi je 27 let a už je čtyři roky zadaný. Chodí s krásnou exotickou modelkou Jasmine Tookes a oba dva spolu fotí o sto šest. Tenhle krasavec pochází z Dánska a před třicítkou už stihl fotit pro známé značky, jako třeba Hugo Boss nebo prádlo Calvin Klein. Je to velký krasavec, a tak není divu, že obsazuje přední příčky anket o nejvíc sexy muže. A to i přesto, že má na tváři výraznou jizvu. Na tyhle dva je prostě radost pohledět.

Kevin Trapp a Izabel Goulart

Brankář Kevin se sice modelingem neživí, ale určitě by se změnou profese neměl problémy. Chytá v německé lize a jeho přítelkyně Izabel zatím září na molech. Izabel (31) je o šest let starší než Kevin, ale jak vidět, tak to párečku nedělá vůbec žádné problémy. Akorát je škoda, že na sociálních sítích nemají ani jednu společnou fotku. Z této trojice párů si tak hlídají nejvíc své soukromí.

Související články

Další články