Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Andílci, kteří se záhadně ztratili: Pátrá po nich celé Česko!

Ztracení andílci, po kterých pátrá celé Česko.
Zdroj: Profimedia.cz/Policie ČR
+ Dalších 9 fotografií
Jejich rodiče trnou mnohdy už celé roky hrůzou, co s jejich maličkými andílky asi je. Záhadně ztracených nebo unesených dětí jsou v Česku desítky. Naděje nepochybně umírá poslední. Proto jsme vybrali šest nezletilých, u nichž je pravděpodobnost šťastného setkání s rodinou stále ještě vysoká.

Malý Lucas Táncoš se ztratil už před rokem a půl na Praze 4. Na konci září měl třetí narozeniny. Rodiče je s ním bohužel nemohli oslavit. Chlapeček nesfoukl svíčky na dortu ani nedostal žádné dárky. Nikdo totiž od května 2015 netuší, kde je.

Ztracených dětí jsou v celém Česku desítky. Není neobvyklé, že je unese jeden z rodičů do zahraničí. Ten druhý pak svého potomka často nikdy znovu nespatří.

V galerii najdete šest záhadně zmizelých dětí, jejichž šance na nalezení a šťastné shledání s rodiči jsou stále vysoké. Pokud máte o jakémkoliv z nich informace, nebo jste je třeba jen viděli, ozvěte se na tísňovou linku 158.

Snad největší otazník se točí kolem Valerie Kvasničkové z pražského Žižkova. Po ní kriminalisté pátrají měsíc, předtím ji ale nikdo neviděl celý rok. Hlavní podezřelou je její babička, která údajně ví, kde se vnučka nachází, nikomu to ale nechce říct.

Mohlo by vás zajímat

Další články