Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

ANDĚLSKÉ VZKAZY: 5 neklamných důkazů, že na vás dohlíží andělé

Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
Představa, že každý z nás má svého anděla strážného, může být obrovskou útěchou. Pokud jste otevřeni myšlence andělské existence, jsou důležité důkazy o tom, že vám je váš anděl nablízku. Důkazů o jejich návštěvě však není mnoho. Podívejte se na 5 z nich a zkuste se zamyslet, zda se vám stejná událost nedávno nestala. Pokud ano, váš strážný anděl vám byl jistě nablízku.

1. OBLAKA

Není lepší relax, než ležet někde v trávě na louce za krásného dne a pozorovat mraky plovoucí po nebi. Tvary mraků vám jistě něco připomínaly, ve většině případů to byly symboly, které jsou pro vás zvlášť významné, či nějaké jiné tvary jako srdce, květiny a také… anděla. Z čista jasna se jeden z mraků prostě změnil v podobu anděla, to není pouze náhoda nebo optický klam. Anděl vám právě dal jasný důkaz o své přítomnosti.

2. SEN

Sny jsou často považovány za okna do duše. Pokud je to sen o andělovi, je velmi pravděpodobné, že byl váš anděl strážný nablízku. Návštěvou ve snu vám chtějí andělé sdělit, že jsou vám nablízku, dívají se na vás. Mohou vám zkoušet předat nějakou zprávu či se snažit vás svou přítomností pouze uklidnit. Prostě jim řekněte: ,,Trochu nahlas, prosím.“

3. ČÍSLA

Jedním z nejčastějších způsobů, jak se budou andělé snažit získat vaši pozornost, bude skrz čísla, ale pozor, nejsou to čísla ledajaká. Jedná se o čísla, které pro vás mají buď specifický osobní význam, jako jsou narozeniny nebo výročí, nebo magická, opakující se čísla, třeba 333 nebo 11:11. Čísla se mohou objevit kdykoli, kdekoli a v různých situacích. Buďte na pozoru!

4. PEŘÍČKO

Pírko je bezpečný a šetrný způsob, jak vás andělé informují o své přítomnosti. Je to jedno z nejčastějších andělských znamení. Jestliže vám bílé peří zkříží cestu na velmi nepravděpodobném místě, nacházíte se zřejmě v době, kdy svého ochránce nejvíce potřebujete. Anděl vám tím chce říci, že nejste v obtížné situaci sami, dohlíží na vás a vždy je připraven vám pomoci.

5. NEJSI SÁM

Každý z nás měl jistě ten pocit, že i když jsme fyzicky sami, jako by s námi někdo neustále byl. Zvláštní, tajemný, někdy až strašidelný pocit, že se na nás někdo dívá, lehce se nás dotýká, snaží se nám něco říct. Obavy ale nejsou na místě, to se jen váš anděl s vámi pokouší komunikovat.

Tak co? Měli jste už nablízku svého andělíčka strážníčka?

Související články

Další články