Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Andělské karty jako fenomén: Proč jsou tak oblíbené? A co nám sdělují?

+ Další fotografie
ANDĚLÉ
Mnoho lidí po celém světě si oblíbilo právě andělské karty. Z jakého důvodu? Na rozdíl od tarotových jsou pouze pozitivní a je jednoduší jim porozumět. Navíc dávají uklidňující pokyny a spousta lidí věří na svého anděla strážného. Zatímco tarotové karty vykládají i negativa, andělské karty nikoliv. Je to jednoduché! Potřebujete radu, vybíráte si kartu, abyste zjistili, který anděl vám může pomoci pochopit, co se děje. Co dalšího andělské karty představují? Čtěte!

Tarot versus Andělé

Práce s tarotovými kartami vyžaduje obrovské množství zkušeností a musí se interpretovat s přesností. Oproti tomu andělské karty nemají nastavený standard. Jsou naplněny hlavně poselstvím, nadějí a láskou. Věštění z andělských karet posílá pozitivní zprávy prostřednictvím andělů. Andělské karty jsou ilustrovány buď obrázky andělů nebo duchovními obrazy. U výkladu andělských karet se vždy řiďte vlastním instinktem. Přiložená brožura vás může sice navést, ale andělské karty fungují tak, že z vašeho anděla strážného ,,stáhnou“ inspiraci a intuitivní myšlenky.

banner3

Poselství andělů

Andělské karty přistupují k energiím andělských bytostí. Ty mají za úkol vás chránit, poradit i povzbudit. Poselství andělů pomáhají uklidnit unavené a rozjitřené emoce. U samotného výkladu vždy záleží na složitosti vaší otázky, můžete pracovat s 1 až 6 kartami. Podle Dr. Meredith Young-Sowers existuje až šest aspektů duchovní energie: reflexe, partnerství, integrace, vyrovnání, omlazení a výživa. Andělské čtení je tedy velmi inspirativní, motivující a dokáže vést v těžkých časech. Zaujaly vás andělské karty? Zajímá vás, jaké poselství pro vás andělé mají?

A tady si vyzkoušejte, co tarotové karty říkají o vaší karmické energii. Třeba zjistíte, co stojí v cestě vašemu snu!

Mohlo by vás zajímat

Další články