Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Andělská módní policie: Krajčo přišel nahý, na špekaté Farné praskaly šaty a Dvořák vyvenčil manželku

Richard Krajčo přišel téměř nahý. Farné praskaly šaty. Dvořák
z Lucie přišel s manželkou.
Zdroj: profimedia.com
+ Dalších 14 fotografií
Když jdete na velkou společenskou akci, tak se podle toho oblečte. A pokud to neumít, je lepší zůstat domat. Jinak budete za burana a nebo za trapáka. A nebo budete Richard Krajčo.

Frontman skupiny Kryštof už několikrát přesvědčil, že je mu tak nějak jedno, co si o něm lidé myslí. Na předávání cen Anděl dorazil se svou přítelkyní Karin Babinskou a nutno podotknouti, že slečně to velmi slušelo.

A Richard? Ten nabyl dojmu, že na slavnostním večeru všechny oslní jeho bradavky v síťovaném tričku. Richarde, kdyby jsi byl holka, tak proč to nezkusit. Takhle si vypadal jako někdo, kdo má menší roličku v klasickém německém pornu z 90. let.

Ještě hůře je na tom bohužel Ewa Farna. Richard Krajčo se může převléknout kdykoliv, stačí mu na to dvě minuty. Ale Ewa? Ta během dvou minut opravdu nezhubne. Modré šaty s cirkusovým zdobením kolem ramen nebyly úplně tragické. Tragické jsou ty špeky pod nimi. A stalo se, to co celý večer viselo na vlásku – šaty boj s kilogramy nezvládly a ruply. Hmm, to naštve.

Abychom jen nekritizovali, tak tu máme i nejhezčí pár večera. Hudebníka Michala Dvořáka doprovodila manželka Lucie Dvořáková, který vystupuje jako DJ Lucca. A oba všem buranům ukázali, jak má vypadat dress code. Tady dáváme jasnou jedničku.

Související články

Další články