Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Andělská Aneta Krejčíková o Vánocích s miminem a Ulici: Velký návrat do seriálu nebo konec?

+ Dalších 32 fotografií
Na charitativní akci pro matky samoživitelky, kterou organizovala Nora Fridrichová (41), dorazila spousta známých hostů, kteří se snažili udělat maximum pro to, aby byl výtěžek co největší. Půvabné Noře Fridrichové s organizací pomáhala Dana Pavlousková, ředitelka organizace Klub svobodných matek, ale i herečka Aneta Krejčíková (28), která promluvila o návratu do nekonečného seriálu Ulice a také o tom, jak bude letos slavit Vánoce.

Aneta Krejčíková je v současné době v jednom kole. Blíží se Vánoce, což tradičně znamená pořádný zmatek a chaos, do toho se stará o svého prvorozeného syna Bena a ještě se rozhodla uskutečnit charitativní akci pro matky samoživitelky a udělat tak znevýhodněným dětem krásné Vánoce.

Oblíbená herečka bude slavit první Vánoce s malým Benem, ale jak sama tvrdí, od těch ostatních se příliš lišit nebudou. „Já si myslím, že se tyto Vánoce nebudou moc lišit od ostatních, protože Ben je ještě hodně malinký,“ prozradila Aneta redakci eXtra.cz.

Anetu diváci milují hlavně jako Gábinu Pumrovou z Ulice a pokud vás zajímá, zda se herečka ještě někdy do seriálu vrátí, tak se podívejte na video.

Související články

Další články