Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Anděl smrti je postrachem vrahů z Islámského státu. Říká si Abu Azrael, seká hlavy a nemá slitování!

Anděl smrti je postrachem vrahů z Islámského státu. Říká si Abu Azrael, seká hlavy a nemá slitování!
Zdroj: youtube.com
+ Další 2 fotografie
Válka proti Islámskému státu přitahuje různé lidi. Někteří prostě mají rádi válku a boj. A rozhodně to nejsou jen kladní hrdinové. Nyní naštěstí stojí na straně dobra. A to je dobře. Protože mít proti sobě zabijáka, jako je Abu Azrael, není žádný med, naopak je to pořádné peklo.

Abu Azrael (40) se stal ve válce proti Islámskému státu legendou. Poskytuje rozhovory, dává fotky na svůj Facebook a videa na YouTube a je to prostě válečná celebrita.

Abu Azrael je původním povoláním vysokoškolský profesor z Iráku. Jenže miluje válku. A také ji dobře zná. Jeho pravé jméno je Ayyub Faleh al-Rubaie a má zkušenosti z irácké války proti USA i z bojů v Sýrii, kde stál na straně opozice proti prezidentu Bašáru Asadovi

Nyní stojí proti hrdlořezům z Islámského státu Bojuje po boku kurdských Pešmergů a iráckých vládních sil. A řekněme si na rovinu, že magora, co do boje tahá sekyru i meč, je dobré mít na své straně.

Hrozivá už je jen jeho přezdívka. Azrael je v islámské mytologii pouštní démon, který přináší smrt. Když řeknete jeho jméno třikrát, vyvoláte tohoto démona a on začne lovit duše.

Slovo Abe pak znamená otec. Dohromady tedy něco jako otec anděla smrti. Sám říká, že zabíjí radikální islamisty a jejich duše tak posílá před boží soud

Abu Azrael se do bojů proti Islámskému státu připojil v červnu 2014. Předtím se údajně stihl stát i mistrem Iráku v taekwondu.

Mezi nejslavnější kousky, kterými se chlubí na internetu, je získání vysílačky a odposlech vůdců Islámského státu.

Pokud tento frajer skutečně bojuje tak dobře, jako umí sám sebe prezentovat na internetu, tak se zdá, že radikální islamisté to mají za pár.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy