Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Anděl smrti Angelina Jolie se sotva drží na nohou: Tělo vyhublé na kost už neschová!

Angelina Jolie se sotva držela na svých chvějících se nožičkách.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 64 fotografií
Psychicky zdeptaná Angelina Jolie (42) padá ke dnu raketovou rychlostí. Žal ze zkrachovaného milostného života se na utrápené herečce začíná podepisovat stále viditelněji. Už začátkem roku přiznala strach z vážné nemoci a svou zhoršující se vizáž už nezvládá maskovat. V prosluněné Kalifornii se snažila chátrající tělo zakrýt vrstvami zimního oblečení. Ale marně!

„Po citové stránce to byl příšerně těžký rok. A navíc mám i další zdravotní potíže. Takže musím na své zdraví dávat hodně velký pozor,“ přiznala začátkem roku Angelina Jolie (42), z jejíhož zhoršujícího se zdravotního stavu už mají značné obavy i hereččiny děti.

Kdysi drogově závislá Angelina prožívá nejobtížnější období svého života. Zatímco Brad Pitt (54), kterého minulý rok sama odkopla, cukruje s exmanželkou Jennifer Aniston (49), někdejší hollywoodský sexsymbol zůstal na ocet. Její psychická nevyrovnanost se zásadně podepisuje i na jejím vzhledu.

Ačkoliv se i v souvislosti s Jolie spekuluje o novém partnerovi, kterým má být nechutně bohatý podnikatel, aktuální fotografie dávají tušit, že milostný život Angeliny po opuštění Brada sluncem zalitý rozhodně nebude.

Herečka a matka na plný úvazek je nazývána kostrou potaženou kůží už několik let. Ale vypadá to, že na dno stále nenarazila, přestože se k němu nezastavitelně blíží. Angelina své vyhublé tělo zabalila do velkého černého zimního kabátu. Už to dává tušit, že je v nepořádku, vzhledem k tomu, že svítilo slunce a rtuť teploměru se šplhala minimálně ke třiceti stupňům. Rovněž bylo ze snímků patrné, že se Jolie sotva držela na svých chvějících se nožičkách.

Snad si Angelina brzy najde další velkou lásku, hodí minulost za hlavu a dá se zase dohromady. Takhle to přece nemůže vydržet donekonečna!

Související články

Další články