Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Anděl s ďáblem v těle: Sexy kočička Denisa Gudeljová vystrčí své drápky jako cage girl!

Denisa je pořádná dračice.
Zdroj: archiv
+ Další 2 fotografie
Ženy jsou prý něžným stvořením. Někdy to ale úplně neplatí. Minimálně u Denisy Gudeljové. Ta se totiž chystá na svůj první zápas v kleci jako cage girl a tam rozhodně žádné něžnosti neuvidíte!

Denise je teprve čtyřiadvacet let, ovšem její kariéra je rozjetá skutečně slibně. Je to vysokoškolačka a momentálně se snaží rozjet svoji vlastní modelingovou agenturu. S modelingem má sama zkušenosti, věnovala se mu během studia, také dělala i hostesku.

Za svůj největší úspěch zatím považuje vysokoškolský titul a také fakt, že se dostala na obálku pánského časopisu Maxim. Miluje hlavně sport a hudbu. „Jako sportovní divák mám nejraději tvrdé sporty plné adrenalinu, sexy vypadajících výstrojí a sršícího testosteronu,“ uvedla v rozhovoru.

Když už mluvila o adrenalinu, tak to opravdu myslela vážně. „Mám ráda bojová umění, baví mě především klasický box a MMA. V současnosti se aktivně věnuji pouze fitness,“ dodala Denisa, která se objeví 12. 11. v Dobříši jako tzv. cage girl, kde dotvoří atmosféru pro MMA – GCF 36 – Fight Night. Tam si odbude svůj debut v kleci fotbalista Miroslav Slepička a také se tam objeví tuzemská špička MMA.

Související články

Další články