Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Anděl Páně hadr. Agáta se ukázala jako ten nejkrásnější anděl ze všech!

Agátka je hotový anděl.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 5 fotografií
Agáta Prachařová si udělala čas a jako anděl vyrazila za dětmi, které bojují s těžkým osudem, aby jim udělala radost s mikulášskou nadílkou. Nebyla však u toho sama...

Modelka, mladá maminka syna Kryšpína a asi už definitivně bývalá rebelka Agáta Prachařová (31) má dobré srdce a na Mikuláše vyrazila za onkologicky nemocnými dětmi do Fakultní nemocnice Motol.

Tuto tradici každoročně pořádá Vendula Pizingerová (Svobodová) skrz svoji nadaci Kapka naděje. Do role Mikuláše, čerta a anděla si pokaždé vybere jinou známou osobnost, která udělá malým pacientům a jejich rodinám radost, a to nejen bohatou nadílkou.

Letos se Mikulášem stal Libor Bouček (36), čertem Vašek Noid Bárta (36) a druhým andělem Vendula Pizingerová (44), která nemohla chybět.

Agáta byla z celého zážitku z dětského onkologického oddělení naprosto dojatá a uvědomila si, že zdraví není automatické a že jde o ten nejvzácnější dar na světě…

„Uvědomuju si, jaký blbosti řešíme. Přijde mi samozřejmé, že mám zdravé dítě, řeším, zda mu k Vánocům mám koupit boty nebo lego, ale tyhle maminky mají jediné přání. Aby měly zdravé dítě… V autě to myslím půjde ven, to ty slzy neudržím“ komentovala Agáta své dojmy pro Super.cz.

Doufáme, že u tohoto uvědomění nezůstane jen ta naše Agátka, ale co možná nejvíce lidí po celém světě. Važme si každého dne a užívejme si klidu a míru v atmosféře vánočních svátků.

Související články

Další články