Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Anatomie života na ostří nože: Odhalení milostného trojúhelníku se zvrtne v bitku

Zdroj: TV Nova archiv
+ Dalších 8 fotografií
rozhovor
Další díl nového seriálu Anatomie života nenechá diváky opět klidnými. V nemocnici se objeví zajímavá trojice s vizáží bezdomovců, a to muž s řeznou ranou na předloktí, další chlápek s rozbitou hlavou a uječená ženská, o kterou se muži poperou. Ukáže se, že jde o povedený milostný trojúhelník, který na traumatologickém oddělení způsobí pořádný rozruch.

V novém díle seriálu Anatomie života, který mapuje osudy čtyř žen, bude pořádně dusno. Na oddělení traumatologie se zjeví tři výtržníci, kteří způsobí rozruch. Dva muži se porvou o ženu, kterou ztvárnila herečka Halka Jeřábek Třešňáková, která je svým komediálním potenciálem všeobecně známá. Tentokrát měla příležitost si před kamerou hezky od plic zanadávat. Herečka prozradila, jak se jí role hysterky ztvárňovala a s čím měla potíž.

„Všechno, co mi vycházelo z úst, jsem měla napsané ve scénáři. I když to mohlo působit tak, že to jde ze mě. V soukromém životě teď moc příležitostí zanadávat si nemám. Mám malé dítě, a tak se musím držet,“ směje se Halka Jeřábek Třešňáková, která prozradila, že tuto divokou scénu točili asi čtyřikrát.

Manželem Halky a otcem jejího dítěte je oblíbený český herec a známý bankéř z reklamy Tomáš Jeřábek. „Hraju Libunu, takovou rozšafnou ženskou ze zahrádkářské kolonie, která se vedle svého manžela zamilovala ještě do někoho jiného, což se asi v životě stává dost často. Nicméně tady to nedopadne dobře. Ti dva se nakonec o Libunu poperou,“ prozrazuje Halka trochu z děje příběhu.

Pro herečku bylo těžké porozumět režisérovi

Natáčení bylo zajímavé i z jiného důvodu. Tento díl režíroval slovenský režisér Peter Magát, který měl po celou dobu natáčení na obličeji velkou roušku, a tak mu nebylo vidět do obličeje. Na nás, herce, mluvil samozřejmě slovensky. Jenže já jsem vyrůstala v Německu, a tak se někdy stalo, že jsem mu nerozuměla a musela jsem se doptávat, co říká. Na place jsem se jinak potkala s Ester Geislerovou, se kterou se přátelím, tak to bylo příjemné,“ vzpomíná dále na natáčení tato herečka.

Související články

Další články