Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Anastázie z Like House posílá Hanychové drsný vzkaz: Chcípni, Agáto!

Anastázie má pro Agátu vzkaz.
Zdroj: Se souhlasem TV Prima / koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
video

Ostrý výstup plný sprostých slov a nadávek směrem k Agátě Hanychové (36) předvede v dnešním epizodě LIKE HOUSE NIGHT SHOW nová účastnice reality show Anastázie. Dvacetiletou tatérku popudil komentář Agáty Hanychové, která před několika dny holkám v noční show doporučila, aby vynechávaly ve své stravě cukr.

"Agáta řekla, že si mám snížit cukry. Ona by si měla snížit příval kyslíku, aby zdechla! Bodyshamovat (zesměšňovat fyzický vzhled člověka) někoho mi přijde absurdní. Paní Agátko, ve vašich letech je to hnusný a měla byste se nad sebou zamyslet. Nic zlého jsem o vás neřekla a vy se chováte jak píča. Tak prosím běžte a zahrabejte se," rozčílí se ve vile Like House Anastázie. Její naštvání nebralo konce.

Anastázie spáchala sebevraždu, kterou přežila

"Co musíte mít v hlavě, abyste tohle řekla reálně do televize? Přesně kvůli takovým lidem ostatní trpí anorexií, bulimií a mají problémy s jídlem. Protože nějaká stará pizda si řekne, že bude bodyshamovat lidi.

Já jsem si prošla všema poruchama příjmu potravy. Kdysi dávno jsem vypadala jako kostlivec, byla jsem v píči, spáchala jsem sebevraždu a přežila jsem to. A nějaká stará píča mi řekne, že nemám žrát cukr. Nechceš zdechnout? Reálně, oběs se. Jestli máš zapotřebí bodyshamovat cizího člověka, kterýho jsi ani v reálu neviděla a neřeklas mu to do očí, tak přijď a řekni mi to do očí."

Svůj názor přidala ve vyhrocené situaci i Terka. "Myslím, že je trapný, když se šestatřicetiletá ženská snaží shodit sebevědomí dvacetiletých holek. Agáta je trapná a měla by se sebou začít něco dělat po mentální stránce."


Související články

Další články