Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Anastázie Chocholatá vyrostla do krásy: Aninka z pohádky Zakleté pírko už není malá holka

Anastázie Chocholatá vyrostla do krásy: Aninka z pohádky Zakleté pírko už není malá holka
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 12 fotografií
galerie
Do kin se řítí nová pohádka režiséra Zdeňka Trošky (66) Zakleté pírko. Ta diváky láká nejen na vodníka v podání Lukáše Pavláska (41), ale i na krásnou hlavní postavu Aninku. Tu si zahrála Anastázie Chocholatá, kterou televizní diváci dobře znají. V minulosti ji vídali například v seriálu Gympl s (r)učením omezeným, kde hrála malou Leonku. Tehdy ale byla ještě dítě, od té doby vyrostla do krásy.

Anastázie Chocholatá si v seriálu Gympl s (r)učením omezeným zahrála roztomilou Leonku. Maličká brunetka byla sympatická všem divákům a už tehdy bylo leckomu jasné, že z ní jednoho dne bude velká hvězda. A ten den, zdá se, nadešel.

Zatímco někteří dětští herci si s sebou svou kariéru do dospělosti nepřenesou, Anastázie dokazuje, že když se chce, tak to jde. V pohádce Zakleté pírko si zahrála Aninku, která žije na statku se dvěma nafoukanými sestrami, kterým musí sloužit.

Půvabná Aninka jednoho dne najde pírko, jehož pomocí si přivolá prince Vítka, zakletého do ptačí podoby. Když zlé sestry zjistí, že se Aninka schází s pohledným mladíkem, pírko jí vezmou, zničí a Vítek zmizí. Jedinou možností, jak zlomit prokletí, je, že ho Aninka najde kdesi ve světě.

Na velkou proměnu Anastázie Chocholaté se podívejte v galerii. A na to, jak dopadne pohádka Kouzelné pírko, se můžete jít už 2. ledna podívat do kina.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy