Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Anastasia a Quentin by rádi byli Barbie a Kenem. Za plastiky jejich rodiče už vyhodili přes 7 milionů!

Ti praví od Matella.
Zdroj: koláž archiv
+ Dalších 7 fotografií
Máme pro vás další plastikové maniaky, kteří by rádi vypadali jako Barbie a Ken. Tentokrát je to dvojice z francouzského Marseille.

Anastasia Reskoss (20) a Quentin Dehar (23) se poznali v roce 2013 na party v Saint Tropez. Jak tehdy zjistili, oba měli stejnou vášeň a fascinoval je svět Barbie a Kenů, kterým se pomocí plastických operací chtěli vyrovnat.

Společně jich zatím podstoupili více jak patnáct a utratili za ně v přepočtu na naši měnu přes sedm milionů korun! Operace jim přitom platí hlavně jejich rodiče.

Momentálně jsou na jejich seznamu následující procedury – Anastasia by ráda ještě přifoukla svou hruď, upravila si uši, zbavila se pytlů pod očima a vylepšila zuby. Quentin je už o něco skromnější a v blízké budoucnosti by si chtěl doplnit botox ve svém obličeji a do prsou si nechal dát implantáty. Rádi by si také úředně změnili jména na Barbie a Kena.

Oba dva jsou díky svým plastikám sice častým terčem kritiky, ale jak ostatním sebevědomě vzkazují, nic si z ní nedělají a oni sami svůj vzhled milují.

Líbí se i vám?

Související články

Další články