Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Anastasia (†22) zemřela v plamenech: Žárlivý snoubenec ji polil benzinem a zapálil

Zdroj: Instagram
Ohavný čin
Otřesný případ, kterému lze jen těžko uvěřit, se stal na Ukrajině. Mladému páru se během vteřiny proměnil život v peklo, a to doslova. Mladý muž jménem Vitaly Chaikovsky (28) ztropil své snoubence Anastasii (†22) žárlivou scénu, která skončila tragicky. Ženu, kterou si chtěl vzít, polil benzinem a zapálil...

Žárlivý muž chtěl svou snoubenku prý jenom vystrašit, Anastasia za to ale zaplatila životem. Před tragédií se měl pár z ukrajinského města Záporoží drsně pohádat. Vitaly svou snoubenku obviňoval z toho, že flirtuje s jinými muži. Anastasia to však odmítala a raději odešla z bytu a doufala, že se její snoubenec uklidní. Informuje o tom britský deník Daily Mail.

Místo toho však byt opustil i Vitaly, který zamířil na čerpací stanici, kde koupil benzin. S lahví hořlaviny počkal doma na snoubenku. Když Anastasia vešla do bytu, Vitaly ji polil benzinem a zapálil. Podle svědků začala Anastasia křičet v ohromné agónii a v momentě se proměnila v ohnivou kouli. Vitaly zpanikařil a snažil se ji rychle uhasit.

"Slyšeli jsme strašné výkřiky. Potom někdo zakřičel, že tam hoří žena. Můj manžel vzal vědro vody a já přikrývku a utíkali jsme na pomoc. Podařilo se nám ji uhasit a zavolat záchranku," vypověděla sousedka. Anastasia utrpěla rozsáhlé popáleniny až na 90 procentech těla, kterým nakonec podlehla.

Policie zatkla jejího snoubence Vitalyho, kterého našli na místě s popálenýma rukama. Ten se k vraždě snoubenky přiznal. "Nechtěl jsem jí ublížit. Chtěl jsem ji jen vystrašit a ujistit se, že mě nevymění za jiného," vypověděl u soudu. Za svůj čin byl poslán na patnáct let za mříže.

Související články

Další články