Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Anastacia v taneční show předvedla hroší stehna: Publikum vyděsila obřím nahým zadkem!

Co to mělo proboha znamenat?
Zdroj: profimedia
+ Dalších 6 fotografií
Anastacia (49) se prezentovala v italské verzi taneční soutěže Dancing With The Stars několika divokými a neotřelými figurami. Jenomže nějak neodhadla své váhové možnosti a chudák tanečník měl co dělat, aby zpěvačku vůbec udržel a neupustil na vyděšené publikum. Možná by si mohla konečně uvědomit, že už jí není dvacet, a podle toho přizpůsobit své taneční modely.

Zpěvačku Anastaciu v 90. letech zbožňovaly davy mužů a pro mnohé ženy byla velkým vzorem. Visela v nejednom klučičím pokojíčku a byla hvězdou první třídy. Jenomže po velké slávě přišel krutý pád.

V současné době kdysi oslavovaná zpěvačka už příliš nikoho nezajímá, i když se snaží jít s dobou. I přesto je pro mnohé velkou hrdinkou. Anastacia je velmi odvážná a odhodlaná žena, které se už dvakrát podařilo porazit rakovinu prsu.

Momentálně se účastní taneční show, která je obdobou české StarDance. Na své vystoupení ale tentokrát zvolila hodně odvážný kostým, který se jí vůbec nevyplatil. Anastacia si zapomněla uvědomit, že jí za chvíli bude padesát a její tělesné proporce už nejsou to, co bývaly.

Takže pod krátkými šaty ukázala mohutná stehna a zadek jako přistávací plochu. Chudák tanečník měl co dělat, aby zpěvačku neupustil a ona nespadla do hlediště mezi lidi.

Související články

Další články